Potisk textilu – Morava

Vytvořte si vlastní jedinečné módní kousky nebo reklamní textil, který zaujme. Co byste si přáli mít na tričku, kšiltovce nebo tašce? Díky potisku textilu jsou možnosti téměř nekonečné. Přehled firem nabízejících potisk textilu v lokalitě Morava.

1–10 firem z 214 nalezených Filtry

1V PRINT s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Skály 708, Tlumačov Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme služby v oblasti technického a reklamního tisku. Dále provádíme sítotisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, UV a tamponový tisk, parciální a celoplošné lakování, řezanou reklamu či gravírování. Mimo jiné umožňujeme laminování, děrování či zpracování návrhů nebo úpravu grafických…

2Štenclová Nataša - reklama

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kajlovec 90, Hradec nad Moravicí Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám široké spektrum služeb v oblasti reklamy, tisku a dekoratérství. Reklamní práce provádíme více než 18 let. Nabízíme vám reklamní panely, bannery, billboardy, polepy aut, tisk samolepek, řezanou reklamu a mnoho dalšího. Využijte služby naší reklamní agentury, budeme se těšit…

3KOLPRINT, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Nedvědice 336, Nedvědice Bezdlužná Ověřená

Provozujeme prodej a také tisk reklamních předmětů a dále i výrobu samolepek a dále děláme pískování motivů na sklo a sítotisk,ale také i tamponový tisk a další jiné věci.

4Sea autoplachty s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Čejč 428, Čejč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Výrábíme autoplachty na všechny druhy vozidel, reklamní potisk autoplachet, digitální velkoplošný tisk, reklamní transparenty, opláštění skladových hal, veletržní stany,párty stany, přístřešky a prodejní stánky, plachtové konstrukce, i shrnovací, plachty na přívěsné vozíky, krycí plachty na…

5K + L spol. s r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Výstaviště 405/1, Brno-Pisárky Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na digitální tisk, ofsetový tisk i sítotisk. Realizujeme veškeré zakázky při využití velkoformátového i malonákladového tisku. Díky bohatým zkušenostem, modernímu vybavení a profesionálnímu přístupu dosahujeme skvělých výsledků při tisku samolepek, polepů aut a výloh, bannerů,…

6CSP PLUS s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Rudoleckého 910/6, Znojmo Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná firmu s dlouholetou tradicí, která funguje na trhu právě pod jménem CSP+ se sídlem ve Znojmě a zabývá se nejen digitálními grafickými tisky, ale i další spoustou produktů ve světě reklamy, nejen v České republice, ale rozšiřuje své služby na okruh klientů do sousedního Rakouska, či na…

7Faltus - sítotisk, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(1080)
Kozojídky 181, Kozojídky Bezdlužná Ověřená

Potřebujete profesionálně potisknout nějaký předmět? Pak jsme tu pro vás. Na přání vám zhotovíme potisk textilu, skla, keramiky, kovů nebo potisk plastů. Naší specializací je i reklamní potisk, průmyslový potisk a tisk samolepek.

8PERLA, netkaný textil, a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
28. října 8, Zábřeh Bezdlužná

Výroba netkaného textilu ze 100 % VS střiže a směsi VS / PES chemickým pojením. Materiál použitý při výrobě je přírodního charakteru. Svými vlastnostmi ( omak,vysoká nasákavost, splývavost…) nahrazuje Pervin klasickou ba tkaninu a lze jej ekologicky spalovat či kompostovat v závislosti na míře…

9HS geo, s.r.o.1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(20)
Absolonova 942/2A, Brno-Komín Bezdlužná

Hlavní cílem naší společnosti je kompletní řešení možnosti využití podzemní vody, tzn. že provádíme tzv. studny na klíč.

10ELECTRON, spol. s r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(5)
Tylova 1056/17, Brno Bezdlužná

Firma Electron spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a od samého počátku se věnovala dodávkám technologií pro výrobu reklamy - s důrazem na prodej a servis strojů Mimaki. Během let se portfolio dodávaných produktů rozšířilo i o produkty dalších firem a nebylo zaměřeno pouze na signmaking a…


Potisk textilu – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Potisk textilu v lokalitě Morava – detailní popis

Potisk textilu je umělecký proces, který transformuje obyčejný kus látky na plátno pro vyjádření kreativity a individuality. Tato technika ovlivnila nejen svět módy a umění, ale i reklamy. 

Techniky potisku textilu

  • Sítotisk – jedná se o nejkvalitnější a nejtrvanlivější techniku pro potisk textilu, která vytváří ostré a jasné motivy s vysokou krycí schopností. Při sítotisku se barva nanáší na textil pomocí sítě s vyřezaným vzorem. 
  • Transferový potisk – tato technika se podobá sítotisku a používá se všude tam, kde nelze využít sítotisk. Transferový tisk umožňuje přenášet vzory ze speciálního papíru na tkaninu pomocí tepla a tlaku. Vzor je nejprve tisknut na transferový materiál, který se poté aplikuje na tkaninu a ohřeje se, aby se vzor mohl přenést.
  • Digitální potisk – je modernější obdoba sítotisku, která je rychlejší, flexibilnější a umožňuje vytvářet detailní a komplexní vzory s vysokou rozlišovací schopností. Na druhou stranu je méně odolná než sítotisk. Digitální potisk využívá počítačové technologie k přímému tisku vzorů na textilní materiály. Inkousty jsou přenášeny na tkaninu pomocí inkoustové tiskárny. 
  • Sublimační potisk – využívá speciální sublimační inkousty, které se přeměňují z pevného stavu přímo do plynného stavu pod vlivem tepla a tlaku. Tento proces umožňuje barvivu proniknout do vláken tkaniny, což vytváří trvanlivé a odolné vzory.
  • Flexotisk – tato technika je vhodná pro potisk jednoduchých obrázků s hladkým povrchem a vysokou stálostí. Při flexotisku se obrázek vyřeže z barevné fólie a nalepí na textil pomocí tepla a tlaku. 
  • Batikování – jedná se o tradiční techniku potisku oblečení. Při batikování se části tkaniny zakrývají voskem nebo jiným materiálem, který má zabraňovat proniknutí barviva. Poté se tkanina namáčí do barviva. Po zaschnutí a odstranění vosku se objeví vzor.

Vlastní potisk triček 

Jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak využít potisk textilu, je vytváření vlastního potisku triček. To vám dává možnost vyjádřit svou osobnost a zájmy prostřednictvím designu na tričku. Můžete si vybrat své vlastní obrázky, citáty nebo grafiku a nechat je potisknout na tričko dle svého výběru.

Reklamní potisk textilu

Potisk textilu se také často využívá pro vytváření reklamního textilu, jako jsou trička, mikiny, kšiltovky a další druhy oblečení s logy firem. Jedná se tak o efektivní způsob reklamy nebo skvělý dárkový předmět