Ofsetový tisk, ofsetové tiskárny – Morava

Potřebuje vytvořit velký počet kvalitních a levných tiskovin za co nejkratší čas? Pak je pro vás ofsetový tisk ideální volbou. Je vhodný pro tisk letáků, katalogů, kalendářů, knih a dalších tiskovin. Přehled ofsetových tiskáren v lokalitě Morava

1–10 firem z 177 nalezených Filtry

1Tiskárna Šiki Kyjov2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(29)
Havlíčkova 182/33a, Kyjov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná tiskárna s mnohaletými zkušenostmi a moderními tiskařskými stroji. Specializujeme se na ofsetový a digitální tisk. Vytiskneme pro vás letáky, katalogy, kalendáře, knihy, časopisy a další tiskoviny. Mezi naše další služby patří výroba krabiček. Máme vlastní grafické studio.

2ZEMAN ART s.r.o. – moderní tiskárna1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Samaritánská 3192/12, Ostrava-Zábřeh
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

V naší tiskárně se zabýváme profesionálním ofsetovým, digitálním a velkoplošným tiskem i knihařským zpracováním. Tiskneme pro vás brožury, letáky, plakáty, bloky, vizitky, samolepky, krabičky a mnoho dalšího. Naše služby poskytujeme jak velkým firmám, tak i drobným živnostníkům.

3Vypalto s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Kolonie 304, Adamov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se realizacemi návrhů a výrobou grafiky, tiskařskými pracemi a potiskem reklamních předmětů. Specializujeme se na laserové gravírování (gravírování skla, dřeva, kovů), laserové řezání a popis laserem včetně technického popisu laserem. Gravírujeme šperky, dárkové předměty, průmyslové…

4Štenclová Nataša - reklama

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kajlovec 90, Hradec nad Moravicí Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám široké spektrum služeb v oblasti reklamy, tisku a dekoratérství. Reklamní práce provádíme více než 18 let. Nabízíme vám reklamní panely, bannery, billboardy, polepy aut, tisk samolepek, řezanou reklamu a mnoho dalšího. Využijte služby naší reklamní agentury, budeme se těšit…

5K + L spol. s r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Výstaviště 405/1, Brno-Pisárky Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na digitální tisk, ofsetový tisk i sítotisk. Realizujeme veškeré zakázky při využití velkoformátového i malonákladového tisku. Díky bohatým zkušenostem, modernímu vybavení a profesionálnímu přístupu dosahujeme skvělých výsledků při tisku samolepek, polepů aut a výloh, bannerů,…

6CSP PLUS s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Rudoleckého 910/6, Znojmo Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná firmu s dlouholetou tradicí, která funguje na trhu právě pod jménem CSP+ se sídlem ve Znojmě a zabývá se nejen digitálními grafickými tisky, ale i další spoustou produktů ve světě reklamy, nejen v České republice, ale rozšiřuje své služby na okruh klientů do sousedního Rakouska, či na…

7Iveta Sukupová - copycentrum1 pobočka

Naším oborem je provoz copycentra. Dále nabízíme knihařské zpracování, termotisk (zlacení a výsek), laminování, razítka. Můžete zde nakoupit kancelářské zboží. Ofsetový tisk - ne.

8A.D.M. Reprografické studio

4.5
★★★★★
★★★★★
(25)
Zahradní 1471/1, Moravská Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost nabízí ofsetový tisk, vazby, velkoformátový tisk a tisk na plátno.

9COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(126)
Brněnská 1113, Modřice Bezdlužná

Děláme lisování CD a DVD a máme expresní výrobu a vypalování i také duplikace a také potisk medií CD i DVD plastotiskem a offsetem a sítotiskem. Dále děláme tiskoviny a obaly a máme možnost dopravy po celé ČR. Máme expresní výroba CD a DVD vypalováním a to až 5000 CD do 24hodin.

10POINT CZ, s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Milady Horákové 890…, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oblasti konvenčního ofsetového tisku ve formátu B1 i B2, digitálního ofsetového tisku ve formátu A3+ a následného knihařského zpracování. Tiskneme brožury, katalogy, kalendáře, bloky, letáky, vizitky, slohy, krabičky atp.


Ofsetový tisk, ofsetové tiskárny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Ofsetový tisk, ofsetové tiskárny v lokalitě Morava – detailní popis

Ofsetový tisk patří mezi nejefektivnější a nejběžnější tiskovou techniku, která umožňuje masovou produkci kvalitních tiskových materiálů.   

Jaký je princip ofsetového tisku?

Ofsetový tisk využívá základního principu, že voda a olej si nejsou vzájemně přitažlivé. Na tiskové desce se vytvoří obraz, přičemž místa, která mají být potištěna, přijímají olejovou barvu, zatímco místa, která mají zůstat prázdná, přijímají vodu. Tento obraz je následně přenesen na gumový válec a poté na tiskový papír. 

Výhody ofsetového tisku

 • Vysoká kvalita tisku – ofset je známý svou schopností produkovat vysokou kvalitu tisku s přesným reprodukováním detailů. Tato technika umožňuje jemnou gradaci barev, čisté linie a ostré texty, což je zvláště důležité pro reklamní materiály, knihy a časopisy.
 • Přesnost – ofsetový tisk dosahuje vysoké přesnosti při reprodukci obrazů. To znamená, že tiskový obraz bude téměř identický na každé kopii, což je klíčové pro konzistentní a profesionální vzhled.
 • Možnost tisku na různé materiály – ofsetový tisk není omezen pouze na papír. Je možné tisknout na různé druhy materiálů, jako jsou karton, plátno, plast a mnoho dalších. 
 • Velký rozsah tisku – ofsetový tisk je efektivní pro tisk velkých množství kopií
 • Vysoká rychlost tisku – jakmile je příprava hotová, samotný proces tisku je rychlý, což umožňuje hromadnou produkci v krátkém čase.
 • Vynikající barvy – ofsetový tisk využívá systém CMYK (cyan, magenta, yellow, key/black), což umožňuje dosáhnout široké škály barev a odstínů. To je důležité pro vytváření barevně bohatých a živých tiskových materiálů.
 • Nízké náklady na velké množství kopií – ofsetový tisk je ekonomický při tisku velkých objemů. Jak se počet kopií zvyšuje, náklady na každou jednotlivou kopii klesají.

Využití ofsetového tisku

 • Reklamní materiály – ofsetový tisk je často využíván pro výrobu různých reklamních materiálů, jako jsou letáky, plakáty, brožury, katalogy a billboardy. Díky schopnosti tisknout vysokou kvalitu a živé barvy jsou tyto tiskoviny vizuálně atraktivní. 
 • Knihy – knihy jsou často tisknuty pomocí ofsetového tisku kvůli jeho schopnosti reprodukovat jemné detaily a texty. 
 • Kalendáře – ofsetový tisk je také populární pro výrobu kalendářů. Díky možnosti tisku na kvalitním papíru a vysoké přesnosti tisku jsou kalendáře vizuálně atraktivní.
 • Časopisy a noviny – většina tištěných časopisů a novin využívá ofsetový tisk pro rychlou a ekonomickou výrobu velkých množství kopií s dobrou kvalitou tisku.
 • Firemní tiskoviny – ofsetový tisk se často využívá pro firemní tiskoviny, jako jsou vizitky, dopisy, obálky a firemní brožury. Tento druh tisku umožňuje firmám prezentovat profesionální image.
 • Obaly – ofsetový tisk se často využívá také pro výrobu obalů na potraviny, kosmetiku, elektroniku a další produkty. Tento druh tisku umožňuje vytvářet atraktivní a informativní obaly s vysokou kvalitou tisku.
 • Etikety – ofsetový tisk se dále používá pro tisk etiket na produkty, balení a lahve.
 • Umělecké publikace – knihy a publikace v oblasti umění a designu často využívají ofsetový tisk pro zajištění vysoké kvality tisku.
 • Umělecký tisk – mnoho umělců využívá ofsetový tisk k reprodukci svých uměleckých děl. Díky schopnosti reprodukovat jemné detaily a barevné nuance umožňuje ofsetový tisk umělcům vytvářet limitované edice svých prací.