Lana a provazy – Přerov

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1BRUFUS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(28)
Kokory 290, Kokory
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma BRUFUS s.r.o. působí na trhu již od roku 1992. Nabízíme velkoobchodní, maloobchodní a internetový prodej nářadí. Náš sortiment obsahuje hlavně nářadí a nástroje do dílny, zahrady, na stavbu a podobné.

2SLOP. LP s.r.o. .1 pobočka

Losertova 627/20, Lipník nad Bečvou I…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajištění služeb v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a veškeré revize (plynu, elektro, hromosvodů, hydrantů a další). Nabízíme pracovní oděvy, pracovní obuv, zdravotní obuv, hasicí přístroje, požární hlásiče, bezpečnostní tabulky.

3ELIS, spol. s r.o.- ocelová lana1 pobočka

Dluhonská 3388/99, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí výrobu a prodej ocelových lan a vázacích prostředků. Ocelová lana všech konstrukcí, černá, pozinkovaná, nerezová, poplastovaná. Vázací lana a řetězy, textilní popruhy, smyčky, upínací popruhy a řetězy, magnety, svěrky, jeřábové traverzy.

4ARMY - SURPLUS

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Škodova 692/13, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme vojenskou a armádní výstroj a materiál. V sortimentu naleznete čluny, baterky, batohy, vaky, dalekohledy, celty, helmy a přilby. Nabízíme identifikační známkys a širokou nabídku armádního oblečení. Dodáváme zbraně, munici, vlajky a odznaky. Prodej v kamenné prodejně a na eshopu.


Lana a provazy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Lana a provazy v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lana a provazy najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Přerov.