Lana a provazy – Olomoucký kraj

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1BRUFUS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(28)
Kokory 290, Kokory
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma BRUFUS s.r.o. působí na trhu již od roku 1992. Nabízíme velkoobchodní, maloobchodní a internetový prodej nářadí. Náš sortiment obsahuje hlavně nářadí a nástroje do dílny, zahrady, na stavbu a podobné.

2České provaznictví s.r.o.

Prodejna a e-shop s nabídkou sportovního vybavení se specializací na lana, provaznické výrobky a lezeckou techniku.

3SLOP. LP s.r.o. .1 pobočka

Losertova 627/20, Lipník nad Bečvou I…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajištění služeb v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a veškeré revize (plynu, elektro, hromosvodů, hydrantů a další). Nabízíme pracovní oděvy, pracovní obuv, zdravotní obuv, hasicí přístroje, požární hlásiče, bezpečnostní tabulky.

4ELIS, spol. s r.o.- ocelová lana1 pobočka

Dluhonská 3388/99, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí výrobu a prodej ocelových lan a vázacích prostředků. Ocelová lana všech konstrukcí, černá, pozinkovaná, nerezová, poplastovaná. Vázací lana a řetězy, textilní popruhy, smyčky, upínací popruhy a řetězy, magnety, svěrky, jeřábové traverzy.

5ARMY - SURPLUS

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Škodova 692/13, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme vojenskou a armádní výstroj a materiál. V sortimentu naleznete čluny, baterky, batohy, vaky, dalekohledy, celty, helmy a přilby. Nabízíme identifikační známkys a širokou nabídku armádního oblečení. Dodáváme zbraně, munici, vlajky a odznaky. Prodej v kamenné prodejně a na eshopu.

6AGEUS - II - BVS s.r.o.

Vyrábíme tažné, tlačnotažné bowdeny ( tlačnotažné kabely ) dle dodaného nefunkčního vzoru, nebo projektové dokumentace, JIŽ OD JEDNOHO KUSU ( náhradní díly).

7EXPLAST, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Vrahovická 3148/57, Prostějov Bezdlužná

Velkoobchodní prodej a distribuce plastových granulátů. Nabízíme fólie, izolace, kompoundy, laminování, obaly, potřeby pro domácnost, provazy, lana, přepravky, pytle, tašky, sáčky, víčka, uzávěry a další.


Lana a provazy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Lana a provazy v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lana a provazy najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Olomoucký kraj.