Lana a provazy – Ostrava - město

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Pavlínek s.r.o. - upínací a vázací technika2 pobočky

Šalounova 746/31, Ostrava-Vítkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme řetězové vazáky, řetězy, lanové vazáky, nerezová a ocelová lana či textilní popruhy, pásy, smyčky, háky, třmeny, lanové svorky, napínáky, permanentní břemenové magnety. Dále zde naleznete vakuové manipulátory, jeřábové háky, upínací pásy a řetězy i lankové systémy. Prodáváme vázací body,…

2SOTILA s.r.o. (pobočka Ostrava, Moravská Ostrava)5 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
Hlubinská 1378/36, Ostrava, Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchod i maloobchod. Spojovací materiál, montážní a upevňovací systémy TZB, kotevní technika, tesařské kování, stavební a průmyslová chemie, vrtáky, závitníky, brusné, řezné a diamantové kotouče, ruční a elektrické nářadí, lana, řetězy, svařovací technika i komponenty pro brány.

3LANOCEL spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Nad Porubkou 2213/29, Ostrava-Poruba
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výrobu lanových vázacích prostředků. Provádíme montáže řetězových vazáků a dodáváme ocelová lana a textilní popruhy. Dále montujeme řetězové a kombinované vázací prostředky z komponentů firmy PEWAG. Prodáváme napínáky, lana a řetězy z nerezavějící oceli.


Lana a provazy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Lana a provazy v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lana a provazy najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Ostrava - město.