Prádelny, praní prádla – Zlín

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1MÝVAL ZLÍN, spol. s r.o.

Praní a chemické čištění prádla včetně pracovních oděvů, předložek, potahů, kůží a silně znečištěných oděvů. Využíváme prací prostředky a technologické postupy Henkel-Ecolab. Zajišťujeme svoz i rozvoz prádla.

2CLEAR TECHNIK, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Čechova 1378, Otrokovice Bezdlužná

Úklid kanceláří, bytů, firem, ordinací. Úklid po dělnících, nárazový úklid při stěhování, po malování a podobně. Mytí oken, praní a žehlení. Vysoká úroveň služeb za přijatelnou cenu.

3Úklidové služby Křemének s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třída Tomáše Bati…, Louky Bezdlužná

Nabídka úklidových služeb. A to včetně stěhování, malování, čištění koberců a čalounění. Poskytování drobných zednických prací. Dále úklid exteriérových ploch (letní a zimní provoz - vlastní mechanizace - sekací stroje na léto a hydro radlicový vůz na zimu). Mimo jiné praní a chemické čistění…

4Palová Patricie - Facility 4 you4 pobočky

Budovatelská 4810, Zlín
Dnes už má zavřeno

Zajišťujeme úklid domácností, společných prostor i komerčních prostor či provádíme speciální úklid a mytí oken, výškové mytí a další. Provádíme čištění koberců, odklízení sněhu, žehlení i praní, péčí o zahradu a expresní úklid. Nabízíme prodej kompletního hygienického materiálu.

5Petr Sedláček1 pobočka

Dlouhá 94, Zlín Bezdlužná

Čištění a praní prádla.

6GATRAK CZ, a.s.1 pobočka

Chemické čištění kůží, textilních a kožešinových výrobků i motorkářských oděvů a koberců. Pereme prádlo i objemné zakázky pro firmy. Opravujeme a upravujeme oděvy. Nabízíme mokré čištění. Vyhledáváme sběrny. Prádlo rozvážíme.

8AMW servis s.r.o.

Potoky , Zlín Bezdlužná

Chemické čištění, praní, žehlení a mandlování rovného prádla pro jednotlivce, restaurace i penziony. Zabýváme se čištěním, barvením a impregnací kožených oděvů a motorkářských kombinéz.

9Ing. Petr Umlauf

Provozujeme drogerii a provozujeme také sběrnu a čistírnu prádla.

10Roman Slezák - Prádelna Krystal

Prádelna s nabídkou praní a žehlení prádla.


Prádelny, praní prádla – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Prádelny, praní prádla v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prádelny, praní prádla najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Zlín.