Prádelny, praní prádla – Brno - město

1–10 firem z 49 nalezených Filtry

1ARBELA s.r.o.2 pobočky

Veřejná prádelna je místo, kde si můžete samoobslužně vyprat své prádlo. Naše zaměstnankyně Vám ráda poradí i pomůže. Zde si můžete nechat chemicky vyčistit své oděvy nebo bytový textil.

2CHRIŠTOF, spol. s r.o.2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Komárovské nábřeží…, Brno-Komárov

Profesionální prádelna. Pronájem, údržba a servis zdravotnického a hotelového prádla. Pereme všechny druhy prádla pro zdravotnická zařízení, hotely, penziony, restaurace a další organizace. Pronajímáme zdravotnické a hotelové prádlo.

3CLARUS PROFI, s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Šumavská 524/31, Brno-Veveří Bezdlužná

Na úklidy se specializujeme už od roku 1995. Provádíme pravidelné jednorázové úklidy firem, komerčních prostorů, mytí oken či renovace podlah. Máme bohaté zkušenosti v uklízení tzv. čistých prostor, kde je kladen vysoký standard na hygienu.

4IDEAL ČESKÁ s.r.o.33 poboček

1.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 132/100, Brno-Dolní Heršpice

Provádíme čištění kůží, kožešin, bytových dekorací a koberců. Apretace i úpravy oděvů.

5Mgr. Iva Ságnerová - sagiva-úklid

Kounicova 944, Brno Bezdlužná

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid domácností a kanceláří, úklid po rekonstrukci a malířích, čištění koberců. Nabízíme službu hodinového manžela.

6ROBKA plus s.r.o.

Svážíme a rozvážíme zakázky. Pereme ložní prádlo, záclony, závěsy i pracovní oděvy. U větších zakázek zajišťujeme svoz a rozvoz v přepravních klecích. Na hygienické zpracování zakázek má firma ROBKA plus s.r.o. závazný posudek a souhlas k této činnosti vystavený Hygienikem města Brna.

7Odborné učiliště a Praktická škola Brno

Lomená 530/44, Brno Bezdlužná

Speciálně pedagogické vzdělávací a výchovné zařízení komplexního typu, poskytující odpovídající vzdělání osobám, které již ukončily základní vzdělávání.

8Tóth Alexander

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Přízova 285/3 , Brno-Trnitá Bezdlužná

Zabýváme se vybavením a opravami pro profesionální gastroprovozy, velkoprádelny, malé pekárny a provozy na zpracování masa.

9PALAPALINA s.r.o.

Prodáváme dětské oblečení. Sběrné místo čistírny a prádelny.

10Initial Ecotex s.r.o. - pronájem a servis pracovnich oděvů (EK)3 pobočky

V České republice i celosvětově máme vedoucí postavení v oblasti poskytování komplexního servisu pracovních oděvů, hygienických produktů, čistících rohoží a služeb pro hygienu sanitárních prostor toalet. Zajišťujeme pronájem pracovních oděvů, čisticích rohoží, hygienických potřeb a průmyslových…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Prádelny, praní prádla v lokalitě Brno - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prádelny, praní prádla najdete 49 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 44 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Brno - město.