Prádelny, praní prádla – Zlínský kraj

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Poledňáková Hana

Čistírny oděvů, prádelna, chemické čištění.

2MÝVAL ZLÍN, spol. s r.o.

Praní a chemické čištění prádla včetně pracovních oděvů, předložek, potahů, kůží a silně znečištěných oděvů. Využíváme prací prostředky a technologické postupy Henkel-Ecolab. Zajišťujeme svoz i rozvoz prádla.

3CLEAR TECHNIK, s.r.o.

Úklid kanceláří, bytů, firem, ordinací. Úklid po dělnících, nárazový úklid při stěhování, po malování a podobně. Mytí oken, praní a žehlení. Vysoká úroveň služeb za přijatelnou cenu.

4Prádelna INPO a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Hranická 814, Krásno nad Bečvou Bezdlužná

Společnost funguje od roku 1993. Zaměřuje se na praní, žehlení a mandlování prádla. Provádí taky čištění prádla a činnosti prodlužující funkčnost textilu, kůží a kožešin.

5Zuzana Telecká

Úklidové služby a praní prádla, chemické čištění.

7DECENT Hulín, p.o.3 pobočky

Praní a mandlování komunálního i zdravotnického prádla a prádla pro jesle.

8Úklidové služby Křemének s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třída Tomáše Bati…, Louky Bezdlužná

Nabídka úklidových služeb. A to včetně stěhování, malování, čištění koberců a čalounění. Poskytování drobných zednických prací. Dále úklid exteriérových ploch (letní a zimní provoz - vlastní mechanizace - sekací stroje na léto a hydro radlicový vůz na zimu). Mimo jiné praní a chemické čistění…

9Palová Patricie - Facility 4 you4 pobočky

Budovatelská 4810, Zlín
Otevřeno do 16:00

Zajišťujeme úklid domácností, společných prostor i komerčních prostor či provádíme speciální úklid a mytí oken, výškové mytí a další. Provádíme čištění koberců, odklízení sněhu, žehlení i praní, péčí o zahradu a expresní úklid. Nabízíme prodej kompletního hygienického materiálu.

10Marie Ondrášková1 pobočka

Úklidové práce pro domácnosti i firmy, čistírna oděvů a prádelny.


Firmy v dalších lokalitách


Prádelny, praní prádla v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prádelny, praní prádla najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Zlínský kraj.