Prádelny, praní prádla – Morava

Nemáte čas na praní prádla? Bojíte se nějaké jemné prádlo vyprat, abyste si ho nezničili? Pak svěřte své prádlo do rukou profesionálních pradlen. Prádelny kromě praní prádla nabízejí i čištění, žehlení nebo mandlování prádla. Prádelny v lokalitě Morava.

1–10 firem z 212 nalezených Filtry

1Prádelna Balcarová

Ruská 591/47, Opava
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Firma nabízí praní, žehlení, mandlování, šití a opravy prádla. V oboru máme 25letou praxi v praní, žehlení, mandlování, šití, a opravy prádla. Pereme i deky z ovčí vlny.

2Berendsen Textil Servis s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(41)
Hodonínská 1115/21, Velké Pavlovice

Nabídka komplexního servisu (pronájem i praní) v oblasti pronájmu a servisu pracovních oděvů a hygienických rohoží. Naše služby poskytujeme po celé Evropě.

3ARBELA s.r.o.1 pobočka

Veřejná prádelna je místo, kde si můžete samoobslužně vyprat své prádlo. Naše zaměstnankyně Vám ráda poradí i pomůže. Zde si můžete nechat chemicky vyčistit své oděvy nebo bytový textil.

4CHRIŠTOF, spol. s r.o.2 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Komárovské nábřeží…, Brno-Komárov

Profesionální prádelna. Pronájem, údržba a servis zdravotnického a hotelového prádla. Pereme všechny druhy prádla pro zdravotnická zařízení, hotely, penziony, restaurace a další organizace. Pronajímáme zdravotnické a hotelové prádlo.

5CLARUS PROFI, s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Šumavská 524/31, Brno-Veveří Bezdlužná

Na úklidy se specializujeme už od roku 1995. Provádíme pravidelné jednorázové úklidy firem, komerčních prostorů, mytí oken či renovace podlah. Máme bohaté zkušenosti v uklízení tzv. čistých prostor, kde je kladen vysoký standard na hygienu.

6IDEAL ČESKÁ s.r.o.33 poboček

1.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 132/100, Brno-Dolní Heršpice

Provádíme čištění kůží, kožešin, bytových dekorací a koberců. Apretace i úpravy oděvů.

7Mgr. Iva Ságnerová - sagiva-úklid

Kounicova 944, Brno Bezdlužná

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid domácností a kanceláří, úklid po rekonstrukci a malířích, čištění koberců. Nabízíme službu hodinového manžela.

8Valtice-servis s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti praní a mandlování prádla.

9Köhler Richard - Krejčovství

Nabídka zakázkového krejčovství a oprav oděvů. Sběrné místo čistírny i prádelny.

10ROBKA plus s.r.o.

Svážíme a rozvážíme zakázky. Pereme ložní prádlo, záclony, závěsy i pracovní oděvy. U větších zakázek zajišťujeme svoz a rozvoz v přepravních klecích. Na hygienické zpracování zakázek má firma ROBKA plus s.r.o. závazný posudek a souhlas k této činnosti vystavený Hygienikem města Brna.


Prádelny, praní prádla – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Prádelny, praní prádla v lokalitě Morava – detailní popis

Některé prádelny nabízejí nadstandardní služby, mezi které patří např. možnost svozu a dovozu prádla. Vaše prádlo už tak nemusíte nikam nosit. Pracovník prádelny si pro prádlo přijede až k vám domů, v prádelně vám ho dle vašich požadavků vyperou, vyčistí i vyžehlí a hotové prádlo vám opět přivezou domů.

Co si lze v prádelně nechat vyprat?

  • Osobní prádlo – trika, košile, halenky, mikiny, svetry, vesty, kalhoty, džíny, šaty, sukně
  • Pracovní oděvy – oděvy pro gastronomii, zdravotnictví, wellness služby
  • Ložní prádlo – prostěradla, povlečení, povlaky, chrániče matrací
  • Bytový textil – deky, polštáře, podsedáky, ručníky, osušky, předložky, ubrusy

Jaká je cena praní prádla?

Ceny za praní prádla jsou individuální dle jednotlivých prádelen. Ceny se odvíjejí od počtu kilogramů prádla nebo od počtu kusů prádla. V ceně je většinou zahrnuto praní, sušení, avivážování nebo škrobení a mandlování prádla.

Kdo jsou zákazníci prádelen?

  • Domácnosti
  • Hotely a penziony
  • Restaurace a bary
  • Fitness a wellness centra
  • Lékařské ordinace
  • Úklidové firmy

Samoobslužné prádelny

Pokud se vám zrovna rozbila pračka nebo máte nějaký kus textilu, který se vám do pračky doma nevejde, pak můžete využít služby samoobslužných prádelen. Prádlo si do samoobslužné prádelny sami přinesete, vyperete si ho a na sušení ho vložíte do sušičky.