Pohřební služby, pohřebnictví a krematoria – Uherské Hradiště

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Pospíšilová Jana - Pospa

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bří Lužů 2210, Uherský Brod
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Pohřební služba s nabídkou převozů zesnulých, vázání věnců a kytic a tisku parte. Dále zajistíme kopání hrobů, hudbu a další služby dle přání pozůstalých. Pohřby vyřizujeme i v sobotu a neděli. Pracujeme nonstop.

2Horká Jana - pohřební služba

Provoz pohřební služby. Stálá služba. Tisk parte na počkání. Odvozy zesnulých z domu, nemocnice a z míst v celé ČR. Kremace a rozloučení v kterékoliv obřadní síni. Vyřízení matriky i mimo okres. Objednání a dovoz věnců a kytic umělých i rostených. Zajištění hudby a autobusu.

3Němeček Miroslav - Pohřební služba2 pobočky

Provoz pohřební služby. Naše pobočky jsou v Luhačovicích a Uherském Brodu fungují od pondělí do pátku a mimo pracovní dobu nepřetržitě na telefonu pro převozy zesnulých i vyřízení pohřbu.

4Němeček Miroslav - Pohřební služba U sv. Petra2 pobočky

Pohřební služba s dlouholetou zkušeností. Zajištění důstojného posledního rozloučení s příbuznými. Zprostředkování obřadů, tisku parte, převozu zesnulých, hrobnických prací a převozu smutečních hostů autobusem. Možnost zhotovení květinových vazeb.

5Habarta Pavel - Pohřebnictví Arte2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Boršická 145, Hluk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní vyřízení pohřbu. Pohřby občanské i církevní. Rozloučení v důstojném prostředí obřadních síní. Smuteční hudba reprodukovaná i živá. Zajistíme kompletní květinovou výzdobu a dopravu smutečních hostů.

6Dočkalová Věra - pohřební služba Charón

Nabízíme veškeré pohřební služby.Církevní a občanské obřady, kremace. Naše služby také zarhnují převozy zesnulých. Samozřejmostí je tisk parte na počkání. Zajistíme vazbu smutečních věnců a kytic. Zprostředkujeme kopání hrobů.

7Římskokatolická farnost Boršice u Buchlovic

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Boršice 191, Boršice u Buchlovic Bezdlužná

Středovský vypravuje, že se v Boršicích nalézal až do roku 1421 krásný kostel z kamenů křesaných, který táborité rozbourali a zapálili a kameny křesané k stavění svých tvrzí do Ostroha a Nedakonic odváželi. Toho roku zapálili táborité i školu a faru a faráře Václava umučili.Od roku 1421 uplynulo 32…

8Římskokatolická farnost Uherské Hradiště

Římskokatolická farnost Uherské Hradiště. Nabízíme výuku náboženství. Nabízíme možnost svatého přijímání, biřmování, či svatý křest. V našem kostele můžete také uzavřít manželství. Informace o mši svaté pa naleznete na našich webových stránkách.


Pohřební služby, pohřebnictví a krematoria – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Pohřební služby, pohřebnictví a krematoria v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pohřební služby, pohřebnictví a krematoria najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Uherské Hradiště.