Pohřební služby, pohřebnictví a krematoria – Přerov

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Mixová Terezie - Obelisk - Pohřební služba

Pohřební služby, následná péče formou poradenství a pomoc při vyřizování úředních formalit.

2FUDENCIA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
9. května 880, Přerov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Jsme firma zajišťující komplexní pohřební služby, abychom vám maximálně ulehčili již tak těžkou situaci. Pomůžeme vám zajistit pohřeb, úřední náležitosti a to jak u vás doma, tak v naší kanceláři.

3Pohřební služba města Přerova

Generála Rakovčíka…, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Pohřební služba města Přerova nabízí komplexní služby spojené s pohřbíváním. Nabízí obstarání smutečních obřadů, tištění smutečních oznámení, vazbu smutečních věnců a kytic a převoz lidských pozůstatků.

4Quickroad s. r. o.

Hřbitovní 751, Hranice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zajistíme Vám poslední rozloučení s Vašim nejbližším dle Vašich představ a možností. Pohřební služby provádíme na vysoké profesionální a společenské úrovni. Poskytujeme standardní, doplňkové i nadstandardní pohřební služby.

5Pohřební služba Přerov, s.r.o.

U Hřbitova 2857/1, Přerov I-Město
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Pohřební služba Přerov, s.r.o., se sídlem U Hřbitova 2857/1, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 72402, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců.…

6WAGNER JAROSLAV

WAGNER JAROSLAV, se sídlem Teplice nad Bečvou 51, 753 01, Hranice, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

7Kuchař Josef- Pohřební služba

Provozujeme pohřební službu. Nabízíme veškeré služby a poradenství související s pohřebnictvím.


Pohřební služby, pohřebnictví a krematoria – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Pohřební služby, pohřebnictví a krematoria v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pohřební služby, pohřebnictví a krematoria najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Přerov.