Pohřební služby, pohřebnictví a krematoria – Brno - venkov

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Rosenbergerová Pavlína1 pobočka

Prodáváme květiny, ale i dekorace, dárkové zboží, svíčky, zahradnické potřeby, obrazy, keramiku či proutěné výrobky.

2POHŘEBNICTVÍ TIŠNOV - ANTONÍN SKALNÍK

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Janáčkova 287, Tišnov
Dnes už má zavřeno

Jsme rodinná firma působící v oboru od roku 1990 s individuálním přístupem k zákazníkovi.Zajišťujeme veškeré kompletní pohřební služby, převozy zesnulých, kremační obřady, květiny, hudba, smuteční řeč, hrobníka, vyřízení úmrtního listu. parte, květiny,hudbu, autobus pro smut. hosty.

4Pohřební služba Skalník s.r.o.

Janáčkova 287, Tišnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pohřební služba Skalník s.r.o., se sídlem Janáčkova 287, 666 01, Tišnov, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 88131, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. …

5VOLUNTAS, s.r.o.

VOLUNTAS, s.r.o., se sídlem Lukovany 235, 664 84, Lukovany, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 57984, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2008. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

6Dvořák Jiří, Ing. - pohřební služba

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
B. M. Kuldy 318, Ivančice Bezdlužná

Provozujeme pohřební službu a květinářství.

7Pohřební služba Cajzl s.r.o. (pobočka Zbýšov u Brna)1 pobočka

Masarykova 199, Zbýšov u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti pohřebnictví. Součástí našich služeb je na počkání vytištění smutečního oznámení (parte), dále zajišťujeme dodávky květinových darů do místa konání smutečního obřadu, tisk stuh, zprostředkování hudebního doprovodu včetně dechové hudby, převozy zesnulých a zajištění pohřbu.


Pohřební služby, pohřebnictví a krematoria – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Pohřební služby, pohřebnictví a krematoria v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pohřební služby, pohřebnictví a krematoria najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Brno - venkov.