Marketingový průzkum, výzkum trhu – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1netpromotion group s.r.o. (pobočka Brno)2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(19)
Vídeňská 118A, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Využijte potenciál online světa. Svěřte svůj web do rukou týmu profesionálů v online marketingu. Pomocí špičkových nástrojů hravě pomůžeme zvýšit hodnotu Vašeho webu. Na základě Vašich potřeb zvolíme optimální mix služeb tak, aby Vaše stránky plnily Vaše požadavky. A když by to náhodou nešlo,…

2BUILDING CZ s.r.o.2 pobočky

3.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Nopova 3611/52, Brno-Židenice Bezdlužná

Provádíme správu a údržbu nemovitostí. Nabízíme činnost v oblasti marketingu a marketingových průzkumů trhu. Zabýváme se výrobou reklamních předmětů a poradenské služby v oblasti dotací. Provozujeme ubytovnu, kapacita 80 lůžek.

3Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků

Vinařská 965/6, Brno
Dnes už má zavřeno

Naše asociace působí v oblasti zdravotnických prostředků. Podporujeme české výrobce a dodavatele, kteří dodávají kvalitní produkty a služby.

4MAR-EKON s.r.o. - řízení vaší firmy

Kociánka 8/10, Brno Bezdlužná

Pomáháme firmám prosadit se na trhu - marketing, ekonomika, účetnictví, ale i obchod, administrativa a lidské zdroje.

5AUGUR Consulting s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vinařská 471/5a, Brno-Pisárky Bezdlužná

Společnost AUGUR Consulting, kterou v roce 1996 založil sociolog Marián Svoboda, je profesionální českou agenturou, která svým klientům nabízí již dvacet let komplexní služby v oblasti realizací výzkumů a průzkumů sociologického typu, výzkumů veřejného mínění, průzkumů a výzkumů trhu,…

61. CORY CZ spol. s r.o.

Naše společnost je na českém trhu od roku 2003, a v postupném vývoji zahraničního obchodu se ustálila na oblast Číny a Jižní Korei. Snažíme se zajistit produktový cíl s asijským výrobními možnostmi. Od roku 2014 jsmesoučástí obchodní sítě NEW FUTURE GROUP.

7Mynářová Lenka, Ph.Dr.- DATAMAR Ostrava

Provádíme marketingové výzkumy a analýzy. Pořádáme individuální kurzy na míru. Poskytujeme poradenství v oblasti marketingu a market intelligence.

8monit s.r.o.

Společnost monit se soustředí na oblast marketingu, e-marketingu, logistiky a e-bussinesu, aplikovaného do strategie firem s využitím moderních komunikačních služeb. Nabízí komplexní digitální marketingový nástroj MobileSYSTEM a mnoho nových a inovativních řešení v oblasti digitálního marketingu.…

9Media Tenor, spol. s r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 923/118, Ostrava-Moravská… Bezdlužná

Zabýváme se zpracováním mediálních analýz, obsahových výzkumů zpravodajství, publicistiky a diskusních pořadů. Dále zajišťujeme monitoring online médií, sociálních sítí a diskusí.

10Crest Communications Ostrava s.r.o.

Dr. Maye 468/3, Ostrava-Mariánské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní služby Public Relations zahrnující poradenství, krizovou komunikaci či řízení a organizaci PR programů. Dále zajišťujeme marketingovou a interní komunikaci, médiatréninky, pořádání událostí, filantropii a sponzoring.


Marketingový průzkum, výzkum trhu – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Marketingový průzkum, výzkum trhu v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Marketingový průzkum, výzkum trhu najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.