Fotografické služby – Zlín

1–10 firem z 56 nalezených Filtry

1Foto CZ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tř.2.května 7134, Zlín
Otevřeno do 19:00

Prodejna i e-shop s prodejem digitálních fotoaparátů, videokamer a příslušenství. Nabízíme stativy, objektivy, filtry, brašny, zábleskové přístroje, dalekohledy, LED svítilny, mikroskopy či paměťové karty. V sortimentu naleznete skenery, tiskárny, kalkulačky i ateliérové vybavení.

2Fic Lukáš - FOTOpixel

4.6
★★★★★
★★★★★
(6)
K. H. Máchy 84, Otrokovice,… Bezdlužná

Vyvolání fotografií z vašich fotoaparátů i mobilů. Zajišťujeme zpracování filmového materiálu, foto obrazů, foto dekorací, kalendářů i laminace. Zabýváme se taktéž skenováním filmů i fotografií a realizací foto keramiky i foto dárků. Provozujeme on-line sběrnu fotografií.

3Maco studio s.r.o.

1.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Holešovská 423, Fryšták
Otevřeno do 15:00

Natáčení a zpracování videa, fotek a videí svateb, tvorba a tisk fotoknih, kalendářů, vizitek, DVD a letáků. Jsme ateliér, video a foto studio. Natáčení firemních spotů, svateb. Tvorba webových stránek. Provoz zvukového studia.

4Ligr Pavel - FotoLigr

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Svobodova 1305, Otrokovice Bezdlužná

Profesionální fotograf se zaměřením na svatební, reportážní a panoramatické fotografie. Upravuji a retušuji pomocí programu Adobe Photoshop. Vkládám fotografie na DVD a vytvářím fotoknihy a koláže.

5Radek Mládenka - TrendFoto1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Masarykovo nám. 144, Vizovice Bezdlužná

Grafické studio, reklamní a marketingovou agenturu. Zabývám se tvorbou letáků, plakátů, kalendářů, obálky, vizitek, etiket, samolepek či pohlednic. Dále realizuji návrhy logotypů a corporate identity. Provádíme digitální, laserový i velkoformátový tisk či laminování dokumentů.

6PŘIKRYL MILAN-FOTO NA PORCELÁNU

Fotokeramika, potisk porcelánu, fotografie na textil.

7Holiš Jiří - DTPcreation (pobočka Zlín)2 pobočky

Lhota 213, Lhota
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Nabídka kopírování, digitálního i velkoplošného tisku. Dále i grafických prací, řezané reklamy či potisku předmětů. Zajišťujeme i grafické služby na klíč. Dále návrhy grafických verzí tiskovin, webových stránek. Zajištění designu pro prodejnu či provozovnu. Mimo jiné výroba fotografií, obrazů a…

8eDesign CZ, s.r.o.3 pobočky

Lorencova 5424, Zlín Bezdlužná

Nabídka služeb reklamní agentury. Dále tvorba komunikačních a marketingových strategií, akcí podpory prodeje či obalového designu. Mimo jiné nabídka velkoplošného, ofsetového a digitálního tisku, focení a fotoprodukcí, návrhů a realizací interiérů, veletržních stánků a výstavních expozic. Otevřeno…

9STUDIO 6.15 s.r.o.

Provádíme fotografické, reklamní a produkční činnosti. Dále i nabízíme grafické, polygrafické a výstavní služby. Mimo jiné upravujeme a zpracováváme texty. Poskytujeme i konzultace v oblasti PR a médií.

10Kolařík Vlastimil

Naším oborem je komplexní fotografický servis. Zhotovuji letáky, plakáty, katalogy, kalendáře a knihy.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Fotografické služby v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fotografické služby najdete 56 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 50 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Zlín.