Fotografické služby – Ostrava - město

1–10 firem z 66 nalezených Filtry

1Drozd Tomáš

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Oblouku 501/8, Ostrava Bezdlužná

Nabízím kurzy fotografování.

2Plecháček Aleš, Ing. - AM rekalama

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mládeže 511/8, Ostrava-Hrabůvka Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní reklamní, fotografické a grafické služby. Nabízíme webdesign, interiérový design, polepy vozidel a výkladních skříní či provádíme strojní vyšíváni na čepice, trika, vesty, montérky a další předměty. Dále zhotovujeme plastické písmo a firemní značky užívané pro označení budov.

3Ing. Zerzoň Jiří- fotograf

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bieblova 2922/3, Ostrava Bezdlužná

Poskytuji fotografické služby se zaměřením na reportážní, dokumentární, sportovní a průmyslová fotografie. Nabízím také zpracování zakázky od grafických návrhů sazby a tisku dokumentů až po sepsání PR článků.

4Ing. Nikola Zemánek- FOTO NA HROB.CZ-KERAMPRINT

5.0
★★★★★
★★★★★
(83)
Martinovská 3168/48, Ostrava- Martinov Bezdlužná

Firma nabízí pohřební služby a porcelánové fotografie na pomníky.

5Mazur Jiří- Počítače Poruba

Otakara Jeremiáše…, Ostrava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

V naší prodejně naleznete úplně vše, co se týká počítačů a notebooků, jsme schopni poskytnout také servis do 24 hodin. Tiskneme a kopírujeme soubory a fotografie, navrhujeme, skládáme, spouštíme a testujeme počítačové sestavy, a v neposlední řadě poskytujeme kopletní poradenství v oblasti IT.

6FOTOLAB.cz - OC Forum Nová Karolina (pobočka Ostrava)51 poboček

Jantarová 3344/4, Ostrava
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Tiskneme pro Vás ve vysoké kvalitě a prodáváme Vám moderní foto techniku. Náš ochotný personál Vám vždy rád poradí. Pro okamžitý tisk fotek můžete využít náš fotokiosek CEWE FOTO IHNED.

7FOTOLAB.cz - OD Laso (pobočka Ostrava)51 poboček

3.8
★★★★★
★★★★★
(67)
Masarykovo náměstí…, Ostrava
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Tiskneme pro Vás ve vysoké kvalitě a prodáváme Vám moderní foto techniku. Náš ochotný personál Vám vždy rád poradí. Pro okamžitý tisk fotek můžete využít náš fotokiosek CEWE FOTO IHNED.

8Renner Boris - studio Renner

Poskytujeme grafické a fotografické služby. Nabízíme pořízení fotografií pro firemní tiskoviny včetně nástěnných kalendářů, výročních zpráv, PF, bannerů, billboardů, publikací a katalogů. Dále provádíme velkoformátové fotografie vhodné pro prezentaci společnosti do interiérů či na výstavy.

9Drašner Jiří

Nabízíme fotografické a grafické služby. Zabýváme se fotografováním svateb, aktu, portrétů, rodin s dětmi, reklam, společenských akcí, sportovních událostí a architektury. Naše fotografické studio provádí grafické návrhy log, kalendářů, polepů aut, banerů i cedulí.

10ATEKO, s. r. o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Přemyslovců 74/29, Ostrava-Mariánské… Bezdlužná

Poskytujeme služby fotografického minilabu. Nabídka digitálního tisku výkresů či programování, černobílého i barevného kopírování. Výroba razítek. Dále zajišťujeme zasílání velkých souborů a nabízíme prodej papírů do černobílých i barevných kopírek a kancelářských potřeb.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Fotografické služby v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fotografické služby najdete 66 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 59 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Ostrava - město.