Fotografické služby – Přerov

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1MIJOKA s.r.o.1 pobočka

Svatoplukova 77 , Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Potřebujete ve městě Hranice v okrese Přerov kvalitně vytisknout klasické či digitální fotografie? Sháníte profesionální fotografy pro focení Vašeho svatebního obřadu? Fotoateliér Mijoka, spol. s r.o. Vám nabízí veškeré fotografické služby.

2Motan Pavel - fotografické služby1 pobočka

Osecká 305, Lipník nad Bečvou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti fotografování. Nabídka svatebních, těhotenských či uměleckých fotografií aj., vizitky, kalendáře, pohlednice či reklamní předměty. Pořizování fotografií z kulturních akcí.

3Studený Roman - STUART výtvarné studio

Výtvarné studio nabízí komplexní služby v oblasti reklamy. Nabízí animace, webové prezentace, grafický design, návrh logotypu, firemní tiskoviny, propagační materiály aj.

4Kočí Roman - fotograf1 pobočka

Wilsonova 6, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím fotografické služby. Fotím portfolia pro modelky, tabla absolventů či svatby a další společenské akce. Zajišťuji fotodárky, foto na průkazy i reklamní fotografie.

5PEGAS - SLUŽBY, a.s.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovačovská 638/2, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádění staveb, nabídka zateplovacích systémů. Nabízíme letecké snímkování. Zajišťujeme stavební práce, zemní práce, tesařské práce.

6dm drogerie markt s.r.o. (pobočka Přerov)214 poboček

Drogerie - kosmetika pro ženy a muže, dětská a kojenecká kosmetika, čistící prostředky, fotografické služby.

7Franta Jiří, Ing.

Poskytuji fotografické služby s možností grafického zpracování firemních či reklamních tiskovin.

8MARKO FOTO s.r.o. - Markofoto.cz (pobočka Přerov)6 poboček

Společnost MARKO FOTO s.r.o. nabízí prodej digitální techniky a dokladové fotografie na počkání. V sortimentu firmy naleznete digitální fotoaparáty, fotoalba, stativy, brašny, filmy, batohy a jiná příslušenství.

9Gebauer Jan

Poskytuji kompletní služby v oblasti fotografování. Nabízím možnost tvorby svatebních, rodinných, společenských, dokladových či modelingových fotografií aj. Pracovní doba dle telefonických objednávek.

10Pala Jiří

4.8
★★★★★
★★★★★
(165)
Podhoří 53, Lipník nad Bečvou
Dnes už má zavřeno

Poskytuji služby v oblasti tvorby reportážních, svatebních, ateliérových, technických, sportovních či společenských fotografií aj.


Fotografické služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Fotografické služby v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fotografické služby najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Přerov.