Fotografické služby – Přerov

Toužíte po krásných a profesionálních fotografiích? Pak využijte služeb profesionálního fotografa, který vás vyfotí a veškeré fotografie dokonale upraví. Na přání vám může vytvořit i fotoknihu nebo fotoobraz. Přehled fotografů v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 50 nalezených Filtry

1Horký Jan, Ing. arch. - architekt, urbanista

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Boženy Němcové 1541, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vytváříme architektonické studie a návrhy domů různých velikostí a účelů, stejně jako interiéry. Pro města a obce jsme schopni zpracovat architektonické návrhy staveb městských, obecních a to včetně veřejných projednání.

2MIJOKA s.r.o.1 pobočka

Svatoplukova 77 , Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Potřebujete ve městě Hranice v okrese Přerov kvalitně vytisknout klasické či digitální fotografie? Sháníte profesionální fotografy pro focení Vašeho svatebního obřadu? Fotoateliér Mijoka, spol. s r.o. Vám nabízí veškeré fotografické služby.

3Motan Pavel - fotografické služby1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Osecká 305, Lipník nad Bečvou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti fotografování. Nabídka svatebních, těhotenských či uměleckých fotografií aj., vizitky, kalendáře, pohlednice či reklamní předměty. Pořizování fotografií z kulturních akcí.

4Studený Roman - STUART výtvarné studio

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žerotínovo nám.…, Přerov Bezdlužná

Výtvarné studio nabízí komplexní služby v oblasti reklamy. Nabízí animace, webové prezentace, grafický design, návrh logotypu, firemní tiskoviny, propagační materiály aj.

5Kočí Roman - fotograf1 pobočka

Wilsonova 6, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím fotografické služby. Fotím portfolia pro modelky, tabla absolventů či svatby a další společenské akce. Zajišťuji fotodárky, foto na průkazy i reklamní fotografie.

6Fotograf Martin Čoček

Svatoplukova 9, Hranice I-Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fotograf Martin Čoček, se sídlem Svatoplukova 9, 753 01, Hranice I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

7Radek Los

Radek Los, se sídlem Tyršova 967, 753 01, Hranice I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

8Kosmetika Daniela

Kosmetika Daniela, se sídlem Zámecká 103, 753 01, Hranice I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Pedikúra, manikúra Výroba, obchod a služby neuvedené v…

9Lukáš Kosík

Dvořákova 2635/63, Přerov I-Město
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Lukáš Kosík, se sídlem Dvořákova 2635/63, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

10AJORODINKA mateřská škola, o.p.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Želatovská 2617/12, Přerov I-Město Bezdlužná

AJORODINKA mateřská škola, o.p.s., se sídlem Želatovská 2617/12, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 1280, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 10 - 19…


Fotografické služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Fotografické služby v lokalitě Přerov – detailní popis

Fotografové nabízejí širokou škálu druhů focení jak v interiéru, tak exteriéru – focení jednotlivců, párové focení, focení domácích mazlíčků, svatební focení, těhotenské focení, focení dětí, rodinné focení, focení portrétů, focení společenských akcí, focení aktů a glamour fotografií, produktové fotografie, komerční a reportážní fotografie atd. Součástí práce fotografova je retušování již vzniklých fotografií. Profesionální fotograf by měl už při focení postupovat tak, aby se poté retušovalo co nejméně. Výsledné fotografie vám fotograf může vytisknout nebo pouze předat na flashce či poslat přes úložiště. Fotografové vám také na přání vyhotoví fotoknihu, fotoobraz nebo fotodárek. 

Fotoprodukty

Součástí fotografických služeb je i výroba originálních fotoproduktů. Tyto fotoproprodukty jsou nejen pěknou vzpomínkou, ale i jedinečným dárkem.

  • Fotoknihy – jsou nejen nádhernou vzpomínkou na dovolenou nebo svatbu, ale mohou být i první knížkou miminka, pohádkovou knížkou nebo třeba kuchařkou. Cena se odvíjí od velikosti fotoknihy, druhu papíru a vazby. 
  • Fotoplátna a fotoobrazyfotky se tisknou na imitaci malířského plátna nataženého na pevném dřevěném rámu. Lze tisknout na matné i lesklé plátno.
  • Fotodárky – fotodárek lze vyrobit na základě donesené fotografie nebo se lze nechat vyfotit fotografem, který pak fotodárek vyrobí. Fotografii lze aplikovat na hrnečky, kalendáře, trička, polštáře, plyšáky, kryty na telefon, podložky pod myš, puzzle, pexesa a mnoho dalších produktů.