Správa nemovitostí, budov – Zlín

1–10 firem z 114 nalezených Filtry

1NBTH, s.r.o.

Masarykovo náměstí…, Napajedla
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Společnost NBTH zajišťuje pro Vás služby v oblasti bydlení v této podobě již více než deset let. Jako organizace města působíme na trhu více než čtvrt století.Správa domů, správa soukromých bytů a zprostředkování revizí technických zařízení.

2Služby města Slavičína, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(11)
Pod Kaštany 50, Slavičín
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Základním předmětem činnosti obchodní společnosti je účelně a hospodárně uspokojovat potřeby města Slavičína v oblasti veřejně prospěšných služeb, s cílem postupného zlepšování životních podmínek občanů Slavičína.

3ATELIÉR 91, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bartošova 16, Zlín

Architektonické a realizační kanceláře, projekční i inženýrské činnosti, stavebních prací a návrhů interiérů. Vyřízení územního rozhodnutí o umístění stavby. Organizace kolaudačního řízení. Zajištění správy a údržby nemovitosti ověřenými firmami.

4DLC Napajedla a.s.

3.7
★★★★★
★★★★★
(63)
Kvítkovická 1533, Napajedla Bezdlužná

Pronájem nebytových prostor v komerční zóně Napajedla vhodných pro kanceláře, prezentační a výstavní akce, komerční využití s příručními sklady. Služby: ostraha, úklid, poštovní servis, internet, telefon, parkoviště zdarma, stravování přímo v budově.

5SPRÁVA DOMŮ ZLÍN, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Zarámí 4077, Zlín Bezdlužná

Správy majetku, bytová družstva.

6ELIMON a.s. (pobočka Zlín)11 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(25)
Heyrovského náměstí…, Praha 6-Veleslavín
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Společnost dodává levný plyn i elektřinu všem koncovým zákazníkům do domácností, stejně tak firmám, úřadům, ale i jiným institucím. Klademe velký důraz na spokojenost svých zákazníků, proto nabízíme nízké ceny energií a vysokou kvalitu zákaznického servisu. Individuální přání každého zákazníka…

7JUDr. Alena Pšejová, Ph.D. - Advokátní kancelář (Zlín)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Velehradská 507/41, Kroměříž Bezdlužná

Služby advokátní kanceláře a insolvenčního správce, poradenství v oblasti obchodního, občanského, pracovního, trestního, insolvenčního či rodinného práva. Možnost advokátní úschovy finančních prostředků či ověřování podpisů. Zastupování věřitelů a dlužníků v incidenčních sporech.

8KVĚTEN, stavební bytové družstvo

KVĚTEN, stavební bytové družstvo, se sídlem Uherskobrodská 985, 763 26, Luhačovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. DrXXXIV 57, Krajský soud v Brně. Právní forma Družstvo. Založení v roce 1960. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…

9Euro Reality Zlín

Soudní 421, Zlín Bezdlužná

Euro Reality Zlín, se sídlem Soudní 421, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Realitní…

10Marek Škoda realitní poradce

Zarámí 4463, Zlín Bezdlužná

Marek Škoda realitní poradce, se sídlem Zarámí 4463, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…


Správa nemovitostí, budov – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Správa nemovitostí, budov v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Správa nemovitostí, budov najdete 114 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 103 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 34 firem v regionu Zlín.