Správa nemovitostí, budov – Blansko

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1VRBA správa nemovitostí s.r.o.1 pobočka

Sukova 1052, Blansko Bezdlužná

Nabízím služby správy nemovitostí. Dále nabízím stavební práce, ale i také služby v oblasti účetnictví.

2Reality REAL SPEKTRUM, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykovo náměstí…, Boskovice Bezdlužná

Jsme realitní kancelář a to s dlouholetou tradicí kladoucí důraz na kvalitní služby a profesionální servis a dále zajišťujeme prodej a pronájem bytů a domů a pozemků a chat i také komerční objekty a finanční služby i provádíme správu nemovitostí.

3REAL SPEKTRUM BLANSKO, spol. s r.o.

Jsme zaměřeni na komplexní realitní služby a nábor i prodej a pronájem bytů a domů a chat i komerčních prostor a pozemků a dále zajišťujme provádění veřejných dražeb a zajištění právních služeb a finančního poradenství i také development a propagace zakázek.

4TAJOVSKÝ reality s.r.o.

Jsme realitní společnost, která poskytuje všechny služby s realitami souvisí a je založena především na odborných znalostech získaných v oboru oceňování nemovitostí a působíme již od roku 1991.

5Polák Miloš, Ing.

Jsme realitní a poradenská kancelář a to s dlouholetou působností a nabízíme zprostředkování prodeje a pronájmu a výměny nemovitostí jako bytů a domů a pozemků a zahrady a chaty i chalupy a komerční objekty a děláme výkup nemovitostí a provádíme kompletní realitní a právní i finanční a daňové…

6Real Respekt s.r.o.

Provádíme a zprostředkujeme Vám rychlý a bezpečný prodej i také pronájem Vaší nemovitosti a to včetně kvalitního a všestranného právního servisu a finančního poradenství.

7VRBA, s.r.o. (pobočka Blansko)1 pobočka

Děláme správu a oceňování nemovitostí a také opravy a údržby a rekonstrukce realit a děláme vedení provozní a technické dokumentace.

8BKK CENTRUM,s.r.o.

Provádíme nákup nemovitostí i také jejich správou.

10Redwia s.r.o. (pobočka Blansko)1 pobočka

Provádíme správu a údržbu nemovitostí.


Správa nemovitostí, budov – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Správa nemovitostí, budov v lokalitě Blansko – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Správa nemovitostí, budov najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Blansko.