Správa nemovitostí, budov – Kroměříž

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Technické služby Bystřice pod Hostýnem, s.r.o.2 pobočky

Svoz komunálního odpadu a údržba komunikací a zeleně. Nabízíme zámečnické, truhlářské a opravárenské práce, hrací prvky a zhotovujeme dětská hřiště, údržba dopravního značení, opravy chodníků a jejich zimní údržbu, pluhování a posyp.

2CORA MANAGEMENT s.r.o. (pobočka Kroměříž)8 poboček

3.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Kojetínská 3666/64, Kroměříž

Správa a údržba nemovitostí, denní, generální a postavební úklid, mytí oken, výškové práce, čištění a renovace podlah, čištění koberců, žaluzií, údržba venkovních prostor, údržbářské práce a řešení odpadového hospodářství.

3Realitní společnost Zvonek Kroměříž s.r.o.6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vejvanovského 384/1, Kroměříž Bezdlužná

Jsme realitní kancelář. Provádí prodej, nákup a pronájem nemovitostí. Dále nabízíme poradenství, veřejné dražby, správu nemovitostí, dělení podle prohlášení vlastníka. Dále i zajistíme odhad, hypotéku či úvěr a kompletní právní servis. Mimo jiné jsme členem Asociace realitních kanceláří ČR a…

4MULTI-S, s.r.o.1 pobočka

Úklidové služby, ostrahu majetku, opravy silničních vozidel a správu nemovitostí.

5SVORNOST, stavební bytové družstvo

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ztracená 2647, Kroměříž Bezdlužná

Pronájem a správa vlastních i komerčních nemovitostí, komplexní vedení účetnictví včetně vyúčtování, předpisy záloh či kontrolu saldo účtů. Zabýváme se komplexním vyřízením úvěrů. Provádíme havarijní opravy. Poskytujeme právní i ekonomické poradenství.

6DEVELOP - KM s.r.o.1 pobočka

Realitní a developerské činnosti, správy a údržby nemovitostí.

7KZ FINANCE, spol. s r.o.

Finanční a investiční poradenství, financování bydlení, zajištění stáří, životní a úrazové pojištění a komplexní správa nemovitosti včetně ekonomických, účetních, finančních a organizačních služeb.

8NOVOSADY, stavební bytové družstvo

Správa, údržba a pronájem vlastních nemovitostí. Správa domů společenství vlastníků.

9Potyková Andrea1 pobočka

Služby související se správou nemovitostí.

10Hučík s.r.o.

Správa nemovitostí, služby při přípravě a realizaci projektů revitalizace bytových domů, evidenci spravovaného majetku, přehled nájemců, nepřetržité havarijní služby i zpracování podkladů nutných pro poskytnutí úvěru.


Správa nemovitostí, budov – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Správa nemovitostí, budov v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Správa nemovitostí, budov najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Kroměříž.