Správa nemovitostí, budov – Kroměříž

1–10 firem z 49 nalezených Filtry

1Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.6 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(70)
Havlíčkova 3935, Kroměříž Bezdlužná

Realitní kancelář provádí prodej, nákup a pronájem nemovitostí. Provádíme poradenství, veřejné dražby, správu nemovitostí, dělení podle prohlášení vlastníka, odhad, hypotéku či úvěr a kompletní právní servis. Jsme členem Asociace realitních kanceláří ČR a Evropského klubu RK.

2Technické služby Bystřice pod Hostýnem, s.r.o.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Meziříčská 1462, Bystřice pod… Bezdlužná

Svoz komunálního odpadu a údržba komunikací a zeleně. Nabízíme zámečnické, truhlářské a opravárenské práce, hrací prvky a zhotovujeme dětská hřiště, údržba dopravního značení, opravy chodníků a jejich zimní údržbu, pluhování a posyp.

3Realitní kancelář DOMINO, s.r.o.2 pobočky

Zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí, jejich správy a údržby. Nabídka zpracování odborných studií a posudků. Specializujeme se na rodinné domy, chaty, pozemky, zahrady, nebytové prostory, kanceláře, haly, hotely, restaurace, garáže.

4CORA MANAGEMENT s.r.o. (pobočka Kroměříž)8 poboček

3.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Kojetínská 3666/64, Kroměříž

Správa a údržba nemovitostí, denní, generální a postavební úklid, mytí oken, výškové práce, čištění a renovace podlah, čištění koberců, žaluzií, údržba venkovních prostor, údržbářské práce a řešení odpadového hospodářství.

5Realitní společnost Zvonek Kroměříž s.r.o.6 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(70)
Vejvanovského 384/1, Kroměříž Bezdlužná

Jsme realitní kancelář. Provádí prodej, nákup a pronájem nemovitostí. Dále nabízíme poradenství, veřejné dražby, správu nemovitostí, dělení podle prohlášení vlastníka. Dále i zajistíme odhad, hypotéku či úvěr a kompletní právní servis. Mimo jiné jsme členem Asociace realitních kanceláří ČR a…

6MULTI-S, s.r.o.1 pobočka

Úklidové služby, ostrahu majetku, opravy silničních vozidel a správu nemovitostí.

7JUDr. Alena Pšejová, Ph.D. - Advokátní kancelář1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Velehradská 507/41, Kroměříž Bezdlužná

Služby advokátní kanceláře a insolvenčního správce, poradenství v oblasti obchodního, občanského, pracovního, trestního, insolvenčního či rodinného práva. Možnost advokátní úschovy finančních prostředků či ověřování podpisů. Zastupování věřitelů a dlužníků v incidenčních sporech.

8REALITY PRORADOST Veronika Sovadinová

REALITY PRORADOST Veronika Sovadinová, se sídlem Přílepy 118, 769 01, Přílepy, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

9Milena Zajícová

Žeranovice 21, Žeranovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Milena Zajícová, se sídlem Žeranovice 21, 769 01, Žeranovice, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

10CENTURY 21 Style Happy1 pobočka

CENTURY 21 Style Happy, se sídlem nám. Dr. E. Beneše 61/20, 769 01, Holešov, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 217068, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …


Správa nemovitostí, budov – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Správa nemovitostí, budov v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Správa nemovitostí, budov najdete 49 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 44 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Kroměříž.