Hodinky, hodiny, hodinářství – Znojmo

Hledáte hodinky, které by vám ukazovaly čas a zároveň odrážely váš styl a osobnost? Chcete si dopřát kvalitní a spolehlivý přístroj, který vás bude provázet v každé situaci? Pak navštivte hodinářství. Přehled hodinářství v lokalitě Znojmo.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1AlzaBox Moravský Krumlov (Wellness Bonita)428 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Tiskárenská 1275, Moravský Krumlov
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Samoobslužné schránky, které najdete po celé ČR. AlzaBoxy jsou bezpečné, ideální pro zákazníky, kteří preferují bezkontaktní vyzvednutí zboží. Jsou vám k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu. Jsou rychlé, zboží si vyzvednete během chvilky bez čekání ve frontě. Návod na použití AlzaBoxu ve 3…

2BRNÍK Ladislav

Prodej hodin a hodinek a provádění jejich oprav.

3Krábek Radek

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo náměstí…, Znojmo Bezdlužná

Prodáváme a opravujeme šperky, hodiny či hodinky.

4Reich Daniel

Nabízíme zlaté, stříbrné a ocelové zboží, jak české výroby, tak i dovezeného zboží ze zahraničí.

8Glos Karel

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kadov 55, Kadov Bezdlužná

Internetový prodej parfémů, šperků a hodinek.

9KLENOTY AURUM,s.r.o. (pobočka Znojmo)50 poboček

Chcete sobě nebo někomu blízkému udělat radost šperkem? Kupte ho u nás! Prodáváme stříbrné, briliantové, zlaté a ocelové šperky a značkové hodinky. Nabízíme například šperky a hodinky DKNY, Armani, Dolce & Gabbana a jiných renomovaných značek.


Hodinky, hodiny, hodinářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Hodinky, hodiny, hodinářství v lokalitě Znojmo – detailní popis

Hodinářství je umění a řemeslo zabývající se výrobou, opravami a seřizováním hodinek a hodin. Hodinářství má dlouhou historii, která sahá až do starověku. Tehdy lidé používali pohyby slunce, měsíce a hvězd k určování času. V průběhu staletí se hodinářství vyvíjelo a zdokonalovalo s vynálezem nových technologií a mechanismů, jako jsou kyvadla, pružiny, křemenné krystaly nebo atomové oscilátory.

Hodinářství je nejen praktické, ale také estetické a kulturní odvětví. Hodiny a hodinky se často považují za důležité symboly společenského postavení, osobního vkusu nebo uměleckého projevu. Hodiny a hodinky jsou také součástí mnoha tradic a rituálů, jako je například zvonění kostelních zvonů. 

Hodinářství je také fascinujícím oborem pro milovníky techniky a mechaniky. Hodiny a hodinky jsou složeny z mnoha drobných součástek, které spolupracují v dokonalé harmonii a přesnosti. Hodináři jsou odborníci zabývající se výrobou, opravou nebo údržbou těchto zařízení. Hodináři také musí být schopni řešit problémy, inovovat nebo se přizpůsobovat novým trendům a požadavkům zákazníků.

Služby, které nabízejí hodinářství

  • Prodej hodinek a hodin
  • Výměny baterií hodinek
  • Výměny řemínků hodinek
  • Výměny skel hodinek
  • Opravy hodinek
  • Výměny strojku hodinek
  • Opravy starožitných hodin