Hodinky, hodiny, hodinářství – Ostrava - město

Hledáte hodinky, které by vám ukazovaly čas a zároveň odrážely váš styl a osobnost? Chcete si dopřát kvalitní a spolehlivý přístroj, který vás bude provázet v každé situaci? Pak navštivte hodinářství. Přehled hodinářství v lokalitě Ostrava - město.

1–10 firem z 84 nalezených Filtry

1Alza.cz a.s. (pobočka Ostrava)428 poboček

Novinářská 6a, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nejspolehlivější internetový obchod v ČR. Vše máme skladem a ihned k odběru. Nabízíme v sekci elektro (notebooky, počítače, monitory, televize, mobilní telefony, digitální fotoaparáty, herní konzole, chytré hodinky atd.), beauty (přírodní, pleťovou, vlasovou, tělovou a luxusní kosmetiku, dámské…

2Internet Mall, a.s. (pobočka Ostrava)20 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(240)
1. Máje 103, Ostrava – Vítkovice
Otevřeno od 8:00

Firma Mall a.s nabízí domácí spotřebiče, spotřební elektroniku, elektrospotřebiče, bílé zboží, audio, video a foto techniku, mobily, televize, počítače, potřeby pro děti i domácnost, chovatelské i sportovní potřeby, vybavení pro dům a zahradu, parfémy, hodinky i kosmetiku. Najdete u nás…

3Starožitnosti Srnec

Českobratrská 610/19, Ostrava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Starožitníství vykupuje a prodává obrazy, šperky, mince, zbraně, šavle, hodiny, hodinky, sbírky známek, odznaky, vyznamenání.

4Chronos hodiny - klenoty, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Výškovická 3076/118B, Ostrava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej hodinek, budíků, hodin, aj. Provozujeme e-shop.

5Chronos hodiny - klenoty, s.r.o. (pobočka Ostrava)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Horní 1492/55, Ostrava Bezdlužná

Nabízíme prodej hodinek, budíků, hodin, aj.

6Mech Arnošt- ZLATNICTVÍ MECH & MECH3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Repinova 1931, Ostrava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Původ našeho zlatnictví sahá až do roku 1943, a my se snažíme tuto tradici ještě vylepšit skvělímy výrobky v oblasti šperků, briliantů a drahokamů. Nabízíme velmi široký sortiment, aby si u nás byl schopný vybrat každý- od stříbrných šperků až po velmi vzácné briliantové výrobky.

7Safe Trade s.r.o.- Hodinky-365.cz1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(636)
Sirotčí 605/10 , Ostrava
Otevřeno od 8:00

Hodinky mnoha značek, dámské, pánské, dětské. Sportovní, elegantní i módní hodinky značek Casio, Guess, Festina, Storm, Esprit, Diesel, Prim, Emporio Armani, DKNY, Puma, Adidas, Police, Tissot a další.

8Gabriela Papalová Ščerbová- zlatnická dílna

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Čapkova 416, Ostrava
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Naše zlatnická dílna Gabriela Papalová Ščerbová nabízí zakázkovou výrobu, opravy šperků zlatých a stříbrných, vykupujeme zlato. Na zakázku vyrobíme snubní a zásnubní prsteny dle naší předlohy i dle Vašich návrhů.

9hodinarstvikostalek

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Milíčova 1939/4, Ostrava-Moravská…
Otevřeno od 9:00

hodinarstvikostalek, se sídlem Milíčova 1939/4, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 73657, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5…

10EWATCH.CZ1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
28. října 3346/91, Ostrava-Moravská… Bezdlužná

EWATCH.CZ, se sídlem 28. října 3346/91, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 76280, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je:…


Hodinky, hodiny, hodinářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Hodinky, hodiny, hodinářství v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Hodinářství je umění a řemeslo zabývající se výrobou, opravami a seřizováním hodinek a hodin. Hodinářství má dlouhou historii, která sahá až do starověku. Tehdy lidé používali pohyby slunce, měsíce a hvězd k určování času. V průběhu staletí se hodinářství vyvíjelo a zdokonalovalo s vynálezem nových technologií a mechanismů, jako jsou kyvadla, pružiny, křemenné krystaly nebo atomové oscilátory.

Hodinářství je nejen praktické, ale také estetické a kulturní odvětví. Hodiny a hodinky se často považují za důležité symboly společenského postavení, osobního vkusu nebo uměleckého projevu. Hodiny a hodinky jsou také součástí mnoha tradic a rituálů, jako je například zvonění kostelních zvonů. 

Hodinářství je také fascinujícím oborem pro milovníky techniky a mechaniky. Hodiny a hodinky jsou složeny z mnoha drobných součástek, které spolupracují v dokonalé harmonii a přesnosti. Hodináři jsou odborníci zabývající se výrobou, opravou nebo údržbou těchto zařízení. Hodináři také musí být schopni řešit problémy, inovovat nebo se přizpůsobovat novým trendům a požadavkům zákazníků.

Služby, které nabízejí hodinářství

  • Prodej hodinek a hodin
  • Výměny baterií hodinek
  • Výměny řemínků hodinek
  • Výměny skel hodinek
  • Opravy hodinek
  • Výměny strojku hodinek
  • Opravy starožitných hodin