Hodinky, hodiny, hodinářství – Moravskoslezský kraj

Hledáte hodinky, které by vám ukazovaly čas a zároveň odrážely váš styl a osobnost? Chcete si dopřát kvalitní a spolehlivý přístroj, který vás bude provázet v každé situaci? Pak navštivte hodinářství. Přehled hodinářství v lokalitě Moravskoslezský kraj.

1–10 firem z 100 nalezených Filtry

1Starožitnosti Srnec

Českobratrská 610/19, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Starožitníství vykupuje a prodává obrazy, šperky, mince, zbraně, šavle, hodiny, hodinky, sbírky známek, odznaky, vyznamenání.

3Boháč Jiří - Zlatnictví & Hodinářství

4.5
★★★★★
★★★★★
(45)
Gen. Hlaďo 157/31, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zlatnictví & Hodinářství Jiří Boháč nabízí prodej zlatých, stříbrných a ocelových šperků, značkových hodinek a hodin. Servis šperků a hodinek.

4Rozsívalová Drahomíra

nám. Komenského 74 , Fulnek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma prodává zlato, stříbro, šperky, bižuterii a hodinky.

5Chronos hodiny - klenoty, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Výškovická 3076/118B, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej hodinek, budíků, hodin, aj. Provozujeme e-shop.

6Mech Arnošt- ZLATNICTVÍ MECH & MECH3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Repinova 1931, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Původ našeho zlatnictví sahá až do roku 1943, a my se snažíme tuto tradici ještě vylepšit skvělímy výrobky v oblasti šperků, briliantů a drahokamů. Nabízíme velmi široký sortiment, aby si u nás byl schopný vybrat každý- od stříbrných šperků až po velmi vzácné briliantové výrobky.

7Safe Trade s.r.o.- Hodinky-365.cz1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(636)
Sirotčí 605/10 , Ostrava
Dnes už má zavřeno

Hodinky mnoha značek, dámské, pánské, dětské. Sportovní, elegantní i módní hodinky značek Casio, Guess, Festina, Storm, Esprit, Diesel, Prim, Emporio Armani, DKNY, Puma, Adidas, Police, Tissot a další.

8Gabriela Papalová Ščerbová- zlatnická dílna

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Čapkova 416, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše zlatnická dílna Gabriela Papalová Ščerbová nabízí zakázkovou výrobu, opravy šperků zlatých a stříbrných, vykupujeme zlato. Na zakázku vyrobíme snubní a zásnubní prsteny dle naší předlohy i dle Vašich návrhů.

9KAXL s.r.o.- NákupníOkno.cz2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(192)
Dukelská 240, Bílovec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Internetový prodej hraček, bílého zboží, spotřební elektroniky, domácích potřeb.

10Tulup2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Odboje 1220/5, Český Těšín Bezdlužná

Tulup.cz byl vytvořen pro osoby, které chtějí zkrášlit svůj interiér úchvatnými ozdobami v podobě skleněných obrazů, obrazů na platně canvas, kuchyňských panelů, fototapet či samolepek na dveře. Široká nabídka obchodu Tulup zahrnuje skleněné, akrylové obrazy a obrazy canvas mnoha velikostí a vzorů.…


Hodinky, hodiny, hodinářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Hodinky, hodiny, hodinářství v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Hodinářství je umění a řemeslo zabývající se výrobou, opravami a seřizováním hodinek a hodin. Hodinářství má dlouhou historii, která sahá až do starověku. Tehdy lidé používali pohyby slunce, měsíce a hvězd k určování času. V průběhu staletí se hodinářství vyvíjelo a zdokonalovalo s vynálezem nových technologií a mechanismů, jako jsou kyvadla, pružiny, křemenné krystaly nebo atomové oscilátory.

Hodinářství je nejen praktické, ale také estetické a kulturní odvětví. Hodiny a hodinky se často považují za důležité symboly společenského postavení, osobního vkusu nebo uměleckého projevu. Hodiny a hodinky jsou také součástí mnoha tradic a rituálů, jako je například zvonění kostelních zvonů. 

Hodinářství je také fascinujícím oborem pro milovníky techniky a mechaniky. Hodiny a hodinky jsou složeny z mnoha drobných součástek, které spolupracují v dokonalé harmonii a přesnosti. Hodináři jsou odborníci zabývající se výrobou, opravou nebo údržbou těchto zařízení. Hodináři také musí být schopni řešit problémy, inovovat nebo se přizpůsobovat novým trendům a požadavkům zákazníků.

Služby, které nabízejí hodinářství

  • Prodej hodinek a hodin
  • Výměny baterií hodinek
  • Výměny řemínků hodinek
  • Výměny skel hodinek
  • Opravy hodinek
  • Výměny strojku hodinek
  • Opravy starožitných hodin