Ovoce a zelenina – Morava

1–10 firem z 369 nalezených Filtry

1ZAHRADNICTVÍ HAVLINA - Ing. Petr HAVLINA

4.2
★★★★★
★★★★★
(55)
Radvanická 921/22, Ostrava-Michálkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zahradnictví Havlina nabízí prodej řezaných a pokojových květin i ovocných a okrasných stromů a keřů. Svatební a smuteční servis, gratulační a suché vazby. Osivo, cibuloviny, zeleninové sadby, substráty, rašelinu, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin, svíčky, květináče i víno.

2POLNOST, spol. s r.o.

Hanůvka 617, Kravaře
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej skotu a prasat (Kravaře). Zaměřujeme se na pěstování zemědělských komodit. Věnujeme se rostlinné a živočišné výrobě.

8BMC Brno, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Jugoslávská 768/9, Brno

Dovážíme potraviny ze Španělska.

9FRAPO CZ, s.r.o.

Horní 729/32, Brno Bezdlužná

Firma FRAPO CZ, s. r. o. byla založena v roce 2000 a je v České republice jednou z největších firem zabývajících se výrobou ovocných koncentrátů. Sídlo firmy je v Brně a zde je také celé manažerské, ekonomické a obchodní zázemí firmy. Zpracovna ovoce - lisovna se nachází v Pardubickém kraji v…

10Marcová Petra - Lahůdka

4.4
★★★★★
★★★★★
(101)
Přemyslovo náměstí…, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme lahůdky, především chlebíčky, minichlebíčky, jednohubky, obložené mísy, obložené talíře, zeleninové saláty, rautové výrobky dle přání zákazníka. Výrobna je umístěna v naší provozovně v Brně – Slatině, Přemyslovo náměstí 8. Jedná se o nové, moderní prostory.


Ovoce a zelenina – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Ovoce a zelenina v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ovoce a zelenina najdete 369 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 332 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 111 firem v regionu Morava.