Ovoce a zelenina – Morava

1–10 firem z 274 nalezených Filtry

1POLNOST, spol. s r.o.

Hanůvka 617, Kravaře
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej skotu a prasat (Kravaře). Zaměřujeme se na pěstování zemědělských komodit. Věnujeme se rostlinné a živočišné výrobě.

7BMC Brno, s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Jugoslávská 768/9, Brno

Dovážíme potraviny ze Španělska.

8FRAPO CZ, s.r.o.

Horní 729/32, Brno Bezdlužná

Firma FRAPO CZ, s. r. o. byla založena v roce 2000 a je v České republice jednou z největších firem zabývajících se výrobou ovocných koncentrátů. Sídlo firmy je v Brně a zde je také celé manažerské, ekonomické a obchodní zázemí firmy. Zpracovna ovoce - lisovna se nachází v Pardubickém kraji v…

9Marcová Petra - Lahůdka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Přemyslovo náměstí…, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme lahůdky, především chlebíčky, minichlebíčky, jednohubky, obložené mísy, obložené talíře, zeleninové saláty, rautové výrobky dle přání zákazníka. Výrobna je umístěna v naší provozovně v Brně – Slatině, Přemyslovo náměstí 8. Jedná se o nové, moderní prostory.

10Marc Vladimír - Sdružení Marc Starý5 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Ondřeje Veselého…, Brno

Distribuce a prodej suchých plodů, sušeného ovoce a cukrovinek, Brno, Česká republika. Naše společnost se zabývá maloobchodem, velkoobchodem a dovozem ořechů, suchých plodů, sušeného ovoce a cukrovinek té nejvyšší kvality již od roku 1995. Nabízíme různé druhy ořechů. Náš sortiment zahrnuje suché…


Firmy v dalších lokalitách


Ovoce a zelenina v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ovoce a zelenina najdete 274 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 247 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 82 firem v regionu Morava.