Papírnické zboží – Morava

Papírnické zboží je skvělým společníkem na každém pracovním stole. V dnešní době, kdy je estetika klíčovým prvkem každodenního života, nám papírnické zboží přináší nejen funkčnost, ale i stylový design. Prodejci papírnického zboží v lokalitě Morava.

1–10 firem z 365 nalezených Filtry

1FRANKOSPOL OFFICE s.r.o

4.6
★★★★★
★★★★★
(45)
Svazarmovská 309, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se velkoobchodním prodejem kancelářských potřeb a školních potřeb. Nabízíme vám psací potřeby, sešity, kancelářský papír, tonery, cartridge, flipcharty a mnoho dalšího. U nás zakoupíte i obalový materiál, ochranné pomůcky a drogistické zboží (ZZ ručníky, toaletní papír Jumbo...).…

2HP KARTON, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Sivice 511, Sivice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na kartonové obaly. Vyrábíme klopové přepravní krabice, paletové boxy, víkové krabice, rylované přebaly, ochranné rohy a paletové proložky. V našem sortimentu nechybí ani krabice na víno či cukrářské krabice. Nabízíme také výrobu krabic na míru. Krabici na míru vyrobíme…

3V PRINT s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Skály 708, Tlumačov Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme služby v oblasti technického a reklamního tisku. Dále provádíme sítotisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, UV a tamponový tisk, parciální a celoplošné lakování, řezanou reklamu či gravírování. Mimo jiné umožňujeme laminování, děrování či zpracování návrhů nebo úpravu grafických…

4Chamber s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svitavská 872/23, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Chamber s.r.o. - Internetový prodej vybavení nejen pro školy a školská zařízení. Nabízíme školní nábytek, školní pomůcky, školní tiskoviny, učebnice, široký sortiment diplomů, výtvarné potřeby, hračky, hry, tiskárny a mnoho dalších školních, výtvarných a sportovních potřeb. Vyrábíme také razítka a…

5RESPE, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(13)
Pekařská 413/28, Brno Bezdlužná

Prodej kancelářských a školních potřeb. Papírnictví.

6ARGUS CZ s.r.o.

Loosova 262/1, Brno Bezdlužná

Tiskneme novoročenky či přání na zakázku. Dále nabízíme kalendáře, diáře, vizitky, balicí papír a další papírnické zboží.

7PALA, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Vintrovna 199/9, Popůvky Bezdlužná

Provozujeme výrobky a stroje pro vazbu a laminování dokumentů a dále skartovací a sešívací stroje i řezačky papíru a diktafony a také prodáváme papírenské zboží, ale i kancelářské potřeby.

8SMERO, spol. s r.o. (centrála Brno)5 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(20)
Rajhrad - Stará…, Brno

Prodáváme papírnické a drogistické zboží, obalové materiály a nábytek.

9QUALITOP s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Zábrdovická 52/2, Brno - Zábrdovice Bezdlužná

Velkoobchod s papírnickým zbožím.

10COPY PLUS, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Merhautova 836/64, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fiirma Copy-plus poskytuje kvalitní služby v oblasti prodeje a servisu kancelářské techniky. K těmto službám především patří opravy, údržba a prodej kopírek, tiskáren, multifunkčních zařízení a faxů. Naše služby využívají firmy, školy, úřady, organizace a soukromé osoby. Naše společnost sídlí v…


Papírnické zboží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Papírnické zboží v lokalitě Morava – detailní popis

Papírnické zboží je neoddělitelnou součástí každodenního života, která hraje klíčovou roli nejen v kancelářích a školách, ale i v našich domácnostech. Zahrnuje širokou škálu produktů.

Kancelářský papír

Tvoří základní stavební kámen každé kanceláře. V různých formátech a gramážích slouží nejen pro běžný tisk dokumentů, ale také pro psaní poznámek a komunikaci. Kvalitní kancelářský papír je klíčový pro vytváření profesionálního dojmu.

Faxový papír

I když faxové přístroje postupně ustupují moderním technologiím, faxový papír zůstává stále nezbytnou součástí některých firem a institucí. Jeho jedinečné vlastnosti, jako je termočitelnost, ho dělají ideálním pro tisk dokumentů přenášených pomocí faxu.

Fotopapír

Pro milovníky fotografií je fotopapír klíčovým prvkem pro přenesení digitálních snímků do fyzické podoby. Různé povrchy a gramáže umožňují volbu, která nejlépe odpovídá požadovanému efektu. Fotopapír je nezbytným prvkem pro tisk kvalitních fotografií doma i v profesionálním prostředí.

Náčrtníky a bloky

Jsou ideální pro ty, kteří chtějí zachytit své myšlenky a kreativní nápady. S různými velikostmi a typy papíru jsou náčrtníky vhodné pro kresby, náčrty a zápisky. Bloky zase slouží jako praktické a mobilní místo pro rychlé poznámky a úkoly.

Sešity 

Kromě své základní role jako nositelé záznamů a poznámek, sešity přinášejí i specifické vlastnosti pro různé potřeby. Školní sešity s linkami pomáhají udržovat písmo na rovině, zatímco sešity s čtverečky usnadňují kreslení grafů a náčrtů. Existují také sešity s pruhy pro hudební zápisy nebo s perforací pro snadnější odtrhávání stránek.

Poznámkové bločky

Jsou praktickým řešením pro rychlé poznámky, seznamy nebo nákresy. Jsou vhodné nejen do kanceláří, ale i pro domácí použití. S možností odtrhávání a přenášení jsou skvělým pomocníkem ve chvílích, kdy potřebujete zaznamenat něco na rychlo.

Samolepicí etikety

Jsou nepostradatelné pro organizaci dokumentů, archivaci nebo označení různých předmětů. Díky nim můžete snadno vytvořit strukturu a přehlednost v jakémkoli prostoru.