Papírnické zboží – Kroměříž

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Hostýnské papírny, spol. s r. o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Soudní 321, Bystřice pod… Bezdlužná

Výroba plastových obalů, papírnického zboží, školních, sběratelských a kancelářských potřeb. Dále nabídka boxů a desek na sešity, památníků, kronik, zásobníků na známky, mince, sportovní karty, podložek na stůl, bloků, zásobníků, šanonů, pořadačů, archivačních krabic a alba na odznaky.

2ALFA, s.r.o.

Kojetínská 1186/1b, Kroměříž
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Společnost Alfa, s.r.o. vznikla v roce 1992 jako velkoobchod s papírem, kancelářskými a školními potřebami a školním nábytkem. V roce 1994 získala od JIP papíren Větřní, a.s. obchodní zastoupení pro oblast Moravy v sortimentu balících papírů a papírových sáčků. Tento obchodní kontakt se úspěšně…

3Hošek Martin - papírnické potřeby

Zaobíráme se prodejem papírnických potřeb.

4Moravel a.s.26 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobrovského 100/7, Kroměříž Bezdlužná

Maloobchodní prodej. Jedná se o sortiment papíru a papírenských výrobků. Dále polygrafie, školní a kancelářské potřeby (ŠKP), kalendáře a diáře. Prodáváme i vánoční ozdoby, hračky a společenské hry, sportovní zboží, drogerie a kuchyňka. Mimo jiné nabízíme také fotoalba a kroniky, záznamní knihy,…

5LAW CZ s.r.o. - www.lawshop.cz3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bílanská 2599, Kroměříž Bezdlužná

Papír a kancelářské, školní potřeby, kalendáře, diáře, štětce, modelovací hmoty, obaly na sešity, zmizíky a tornáda. Najdete u nás také pákové, závěsné a archivní pořadače, lepidla a lepicí pásky, korekční laky a pera, jednorázové rukavice a fotopapír. E-shop i kamenná prodejna.

7Vlčková Denré, Ing.

Prodej papírnického zboží a hraček.

8Opatrná Lenka, Ing. - Ramo

Prodeje papírnického zboží.

9Trnka Vladimír

Provozujeme papírnictví. Dále prodáváme knihy a kancelářské a školní potřeby.

10ORAMIC spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Pravčice 25, Pravčice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej a dodávky kancelářského papíru. Dále i obalů, materiálu pro archivaci, tiskopisů, psacích a kancelářských potřeb, školních a výtvarných potřeb, spotřebního zboží, hygienického a drogistického zboží, diářů. Provádíme i náhradní plnění a zakázkovou výrobu.


Papírnické zboží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Papírnické zboží v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Papírnické zboží najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Kroměříž.