Papírnické zboží – Olomoucký kraj

1–10 firem z 65 nalezených Filtry

1KASPA papír s. r. o.3 pobočky

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem papírnického zboží, kancelářských a školních potřeb či drogerie. Nabízíme potřeby pro archivaci, fólie, etikety, cartridge, tonery, kalkulačky a flip charty.

2Papírnictví Koutný Ladislav

Naše prodejna je zaměřena na prodej školních, papírnických a kancelářských potřeb.

3IVJ - export/import spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Petrské nám. 4367, Prostějov Bezdlužná

Kancelářské a papírenské potřeby, papíry, pořadače, obálky, opravné prostředky, složky, kotoučky, sešity, školní a psací potřeby, tonery, kancelářskou techniku, sešívačky, děrovačky, spony, spojovače, kalkulačky, diskety, CD, obaly, obalový materiál a hygienické potřeby.

4ASOPOL s.r.o.7 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Lazecká 558, Olomouc Bezdlužná

Naše firma nabízí online prodej kancelářských potřeb, hospodářských tiskopisů, školních potřeb a sortimentu papírnictví. V nabídce jsou také toaletní potřeby, potravinové folie, samolepicí etikety a školní sešity. Zboží si osobně můžete vyzvednout v několika olomouckých papírnictvích nebo na…

5MP toner, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(73)
Drozdovice 1026/2a , Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá sortimentem spotřebního materiálu do tiskáren jako tonery, cartridge, , dále prodejem papírenského a kancelářského zboží, školních potřeb, drogerie, balících materiálů, tabulí, řezaček, skartovaček. Máme spuštěný eshop, kde si vyberete zboží podle Vašich potřeb.

6Ševčík Jaroslav - papírnické zboží

Prodej školních potřeb, prodej papírnických potřeb, prodej psacích potřeb, hraček či dárkového zboží. Sortiment obsahuje tužky, propisky, zvýrazňovače všech barev, pastelky, vodové barvy, štětce, tempery, voskovky, fixy, papíry, balící papíry. Dále pohlednice, blahopřání, lepidla, obálky, tuhy,…

7Ivo Michalík- Papír - velkoobchod

Družstevní 405, Hranice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Jsem regionální prodejce papírenského zboží s rozvozem na místo určení. Nabízím kancelářské potřeby, obalové materiály, tonery a cartridge, čistící prostředky, papírovou hygienu, školní potřeby, tiskopisy a mnoho dalšího.

8Papír plus, s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Žerotínovo nám. 652…, Přerov
Otevřeno od 8:00

Naším oborem je nákup a prodej papíru a kancelářských potřeb. V naší bohaté nabídce najdete nejen papír a psací potřeby, ale také spotřební materiál pro výpočetní techniku , obalový materiál, židle, nápoje a mnoho dalších drobností.

9MFP paper, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(22)
gen. Štefánika 1638, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka služeb vydavatelství a velkoobchodní prodej papírenského zboží. V našem sortimentu najdete kalendáře a diáře, blahopřání, pohlednice, balicí papír, dárkové tašky, psací potřeby, školní potřeby, balící materiál pro domácnost, vše pro archivaci a organizaci.

10Design Studio PREMAX s.r.o.- Papír Premax1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mírová 94/47, Přerov

Nabízíme široký sortiment kvalitních papírnických potřeb. V našem sortimentu najdete toaletní papíry, ZZ ručníky, papírové ubrousky, papírové ručníky, kosmetické utěrky, kuchyňské utěrky, sáčky do koše a pytle na odpad.


Papírnické zboží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Papírnické zboží v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Papírnické zboží najdete 65 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 59 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Olomoucký kraj.