Papírnické zboží – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 110 nalezených Filtry

1FRANKOSPOL OFFICE s.r.o

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
Svazarmovská 309, Frýdek-Místek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Naše společnost prodává papírnické zboží, kancelářskou techniku, drogistické zboží a ochranné pomůcky. Nabízíme především drobné kancelářské potřeby, kalendáře, tonery, obalový materiál, kancelářský papír, diáře, ručníky, respirátory, dezinfekce, toaletní papír, hygienické potřeby a…

2Praktik Papír s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(139)
Poděbradova 3265…, Ostrava, Moravská…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodáváme kancelářskou techniku a papírnické zboží.

3KASPA papír s.r.o.3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Porážková 3147/68a, Ostrava, Moravská… Bezdlužná

Nabízíme velkoobchodní prodej papírnického zboží.

4Milba - Papír, s. r. o.

Provozujeme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb a papírnictví. Dodáváme zahradní a lesní techniku včetně náhradních dílů. Servis, opravy i broušení řetězů a nožů. Zajišťujeme ofsetový tisk, knihtisk, skládání, průmyslové a ruční vazby i ražby.

5ARBO CKP s.r.o.3 pobočky

Náš e-shop nabízí široký sortiment školních potřeb jako jsou školní aktovky, školní batohy, školní penály a vše potřebné, co školák potřebuje. Mimo kompletní potřeby pro školáky nabízíme bytové i zahradní doplňky do dětských pokojů, na zahradu venkovní hry.

6MELECKY a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(18)
Čermenská 910, Vítkov
Otevřeno od 7:00

Naše společnost vyrábí papírové voštiny, fixační a ochranné desky, pásy, rohy, výseky, palety, papírové lisované rohy a boxy. Profesní kořeny firmy MELECKY se datuji již od roku 1945 a generačně i kontinuálně jsou předávány až do dnešní doby. Podnikatelská působnost firmy se datuje od 1994. Firma…

7Drogerie - barvy - laky Žabka Dušan

Radniční 310/75, Ostrava
Otevřeno od 8:00

Firma provozuje drogerii, parfumerii a prodává barvy, laky, papírnické zboží, hračky a domácí potřeby.

8REX NOVA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dr. E. Beneše 126, Bruntál Bezdlužná

Obchodní dům nabízí textil, galanterii, oděvy, papírnictví, domácí potřeby, sport, hračky, koberce, podlahové krytiny. Pronájem obchodních prostor.

9Haitlová Blanka

Blanka Haitlová nabízí velkoobchodní prodej i rozvoz papírenského zboží. Nabídka kancelářských či školních potřeb, barevných papírů, dekorací na rodinné oslavy i svatby.

10Rex Market

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dr. E. Beneše 126/29, Bruntál
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma prodává široký sortiment domácích potřeb, kuchyňských potřeb, kusového a metrového textilu, oděvy, galanterie, papírnictví, kancelářské a školní potřeby, rybářské potřeby, hračky, sportovní potřeby, koberce, podlahové krytiny.


Papírnické zboží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Papírnické zboží v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Papírnické zboží najdete 110 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 99 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 33 firem v regionu Moravskoslezský kraj.