Rozbory vody – Olomoucký kraj

V okrese Šumperk nebylo nic nalezeno. Podívejte se na firmy v kraji.
1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Státní veterinární ústav Olomouc2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(60)
Jakoubka ze Stříbra…, Olomouc Bezdlužná

Provádíme vyšetření potravin, krmiv, vody, biologických materiálů, léčiv a kosmetických přípravků. Také provádíme laboratorní diagnostiku chorob zvířat včetně BSE a vztekliny. Monitoring cizorodých látek. Odborná poradenská činnost a svoz vzorků.

2Vodovody a kanalizace Přerov, a.s.4 pobočky

Šířava 482/21, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz a výstavba vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod. Dále provádíme laboratorní rozbory pitné a odpadní vody či opravy a prodej vodoměrů.

3Vodohospodářská společnost ČERLINKA s.r.o.

Předmět podnikání - provozování vodovodu a kanalizací - provádění staveb, jejich změn a odstraňování - velkoobchod - specializovaný maloobchod s vodoinstalačním materiálem. Provádění vodovodních a kanalizačních přípojek a jejich opravy. Vývoz septiku a žump. Společnost VHS Čerlinka pitnou vodou…

4Vodní zdroje Holešov, a.s. (Olomouc)2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Tovární 1423/7, Holešov

Čištění a regenerace vrtů, hydrogeologický průzkum a posudky, monitoring podzemní vody a horninového prostředí, sanace. Na rozdíl od převážné většiny inženýrských a konzultačních firem v oblasti ochrany životního prostředí nabízíme komplexní dodávku služeb.


Rozbory vody – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Rozbory vody v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozbory vody najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Olomoucký kraj.