Rozbory vody – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Profivoda s.r.o. (pobočka Ostrava)6 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(60)
Václava…, Ostrava Bezdlužná

Zabýváme se úpravou vody tak, aby byla opravdu pitná. Odstraňujeme vápník a hořčík ve vodě, likvidujeme bakterie a zbavujeme pitnou vodu přebytečných kovů, jako například železa a manganu.

2Ostravské vodárny a kanalizace a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(13)
Nádražní 3114/28 , Ostrava Bezdlužná

Naše akciová společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. zajišťuje plynulou dodávku kvalitní pitné vody a zároveň zabezpečuje odkanalizování a následné čištění odpadních vod. Dále provozujeme vodohospodářská zařízení a zajišťujeme jejich rozvoj v souladu s potřebami rozvoje města Ostravy.

3AQUA-AGRO SERVIS, s.r.o.

Sirotčí 1145/7, Ostrava
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na testování a analýzy složek životního prostředí, pravidelné odběry odpadních, bazénových i pitných vod na severní, jižní Moravě a Slezsku.

4Jiří LENART s.r.o.1 pobočka

Společnost zaměřená na výstavbu inženýrských sítí a vodovodů - hlavní řády, kanalizace, výstavba malých čistíren odpadních vod, výstavba vodojemů. Poskytujeme poradenství v oblasti pitné vody a kvality vody, poradenství v odvádění odpadních vod a odkanalizování RD. Máme za sebou desítky…

5Aqualia infraestructuras inženýring, s.r.o.5 poboček

Provoz laboratoře se zaměřením na rozbor pitné, povrchové, podzemní a odpadní vody. Analýza vodárenské a čistírenské kaly. Dále i mikrobiologické a hydrobiologické rozbory.

6ELVAC EKOTECHNIKA s.r.o.

Nabízíme autorizované měření emisí a imisí, rozborů vod, půdy a odpadů. Provádíme autorizované měření všech průmyslových zdrojů emisí a imisí. Dále se zabýváme technologií pro ochranu ovzduší.

7Laboratoř MORAVA, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Oderská 456, Studénka

Zabýváme se chemickými a mikrobiologickými rozbory vod, potravin a izolačních kapalin. Nabízíme ekologické a zemědělské poradenství.

8EKOCENTRUM OVALAB, s.r.o.

Chemická laboratoř. Provádíme základní chemické rozbory, stanovování vitamínů, nutričně významných látek, mykotoxinů, kationtů a aniontů i alergenů v potravinách a kompletní mikrobiologické rozbory.

9Kaletová Jana - Našečovky

K Boru 184, Hlučín
Otevřeno do 17:00

Provádíme odběry a rozbory vzorků vody z ČOV u akreditovaných laboratoří.

10Aqualia infraestructuras inženýring, s.r.o. (pobočka Havířov, Šumbark )5 poboček

Naše laboratoř se zaměřuje na rozbory pitné, povrchové, podzemní a odpadní vody. Dále analyzujeme vodárenské i čistírenské kaly, realizujeme mikrobiologické a hydrobiologické rozbory.


Rozbory vody – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Rozbory vody v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozbory vody najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Moravskoslezský kraj.