Rozbory vody – Ostrava - město

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1GEOtest, a.s. (pobočka Ostrava)3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
28. října 176/287, Ostrava
Dnes už má zavřeno

Poskytování služeb v ekologických oborech, hydrogeologii, inženýrské geologii a geotechnice. Zabýváme se enviromentální problematikou. Provádíme kompletní sanace a likvidace skládek. Nabízíme služby hydrochemické laboratoře a laboratoře mechaniky zemin. Poskytujeme konzultační a poradenské služby.

2Profivoda s.r.o. (pobočka Ostrava)6 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(60)
Václava…, Ostrava Bezdlužná

Zabýváme se úpravou vody tak, aby byla opravdu pitná. Odstraňujeme vápník a hořčík ve vodě, likvidujeme bakterie a zbavujeme pitnou vodu přebytečných kovů, jako například železa a manganu.

3Ostravské vodárny a kanalizace a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(13)
Nádražní 3114/28 , Ostrava Bezdlužná

Naše akciová společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. zajišťuje plynulou dodávku kvalitní pitné vody a zároveň zabezpečuje odkanalizování a následné čištění odpadních vod. Dále provozujeme vodohospodářská zařízení a zajišťujeme jejich rozvoj v souladu s potřebami rozvoje města Ostravy.

4AQUA-AGRO SERVIS, s.r.o.

Sirotčí 1145/7, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na testování a analýzy složek životního prostředí, pravidelné odběry odpadních, bazénových i pitných vod na severní, jižní Moravě a Slezsku.

5ELVAC EKOTECHNIKA s.r.o.

Nabízíme autorizované měření emisí a imisí, rozborů vod, půdy a odpadů. Provádíme autorizované měření všech průmyslových zdrojů emisí a imisí. Dále se zabýváme technologií pro ochranu ovzduší.

6Aqualia infraestructuras inženýring, s.r.o. (pobočka Ostrava-Mariánské Hory)5 poboček

Slavníkovců 571/21, Ostrava-Mariánské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz laboratoře se zaměřením na rozbor pitné, povrchové, podzemní a odpadní vody. Provádíme analýzy vodárenských i čistírenských kalů a realizujeme mikrobiologické a hydrobiologické rozbory.

7EKOCENTRUM OVALAB, s.r.o.

Chemická laboratoř. Provádíme základní chemické rozbory, stanovování vitamínů, nutričně významných látek, mykotoxinů, kationtů a aniontů i alergenů v potravinách a kompletní mikrobiologické rozbory.

8HAGEO s.r.o.

Nabízíme provedení geologických a hydrogeologických prací. Provádíme rozbory vzorků půd a vod. Dodáváme dokumentaci pro zakládání staveb a sanace skládkovacích prostor.

9Profivoda s.r.o. (pobočka Ostrava-Dubina)6 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(60)
Václava…, Ostrava-Dubina Bezdlužná

Zabýváme se úpravou vody tak, aby byla opravdu pitná. Odstraňujeme vápník a hořčík ve vodě, likvidujeme bakterie a zbavujeme pitnou vodu přebytečných kovů, jako například železa a manganu.


Rozbory vody – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Rozbory vody v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozbory vody najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Ostrava - město.