Odvoz, likvidace fekálií – Jihomoravský kraj

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1BYRM s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 1134, Modřice Bezdlužná

Nabízíme čištění veškeré kanalizace včetně prohlídky TV kamerou. Čištění domovních odpadů, vyvážení jímek, žump, septiků. Odlučovače ropných látek a čistírny odpadních vod. Sbíráme biologický odpad z kuchyní a jídelen.

2Zach Libor - Průtočník

2.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Hodakova 644/23, Troubsko Bezdlužná

Čištění odpadů a kanalizací, prohlídky kanalizace TV kamerou, revize kanalizace. Pročištění a proplachování ležaté kanalizace, uvolňování ucpávek včetně proplachování.

3SMKD Morava s.r.o.

Provozujeme kontejnerovou a cisternovou dopravu. Provádíme odvoz fekálií a odpadového materiálu, přepravu pohonných hmot atd. Dále se zaměřujeme na zemní a výkopové práce.

4KUTIL&ŠIKULA s.r.o.

KUTIL&ŠIKULA s.r.o., se sídlem Palackého nám. 12, 665 01, Rosice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 104651, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod…

6Charvát Lukáš

Provádím odvoz fekálií a tekutých odpadů z žump i jímek.


Odvoz, likvidace fekálií – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Odvoz, likvidace fekálií v lokalitě Jihomoravský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Odvoz, likvidace fekálií najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jihomoravský kraj.