Odvoz, likvidace fekálií – Morava

Potřebujete vyčistit septik, žumpu nebo tukový lapol? Pak hledejte spolehlivou firmu, která se specializuje na sání a odvoz fekálií. Tyto firmy disponují fekálními cisternami. Přehled firem zabývajících se odvozem a likvidací fekálií v lokalitě Morava.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1BYRM s.r.o.1 pobočka

Nabízíme čištění veškeré kanalizace včetně prohlídky TV kamerou. Čištění domovních odpadů, vyvážení jímek, žump, septiků. Odlučovače ropných látek a čistírny odpadních vod. Sbíráme biologický odpad z kuchyní a jídelen.

2Zach Libor - Průtočník

2.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Hodakova 644/23, Troubsko Bezdlužná

Čištění odpadů a kanalizací, prohlídky kanalizace TV kamerou, revize kanalizace. Pročištění a proplachování ležaté kanalizace, uvolňování ucpávek včetně proplachování.

3Iva Rudá- FEKO

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Tyršova 274, Zdounky Bezdlužná

Čištění a odvoz fekálií, odpadních a tukových jímek a ekologická likvidace odpadu, odstranění nečistot z dešťových výpustí a kanálů. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách.

4Stanislav Kojecký2 pobočky

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ludslavice 24, Ludslavice Bezdlužná

Zabýváme se přepravou a odvozem fekálií a lapačů tuků z jídelen a restaurací. Přepravujeme a likvidujeme nebezpečný odpad. Dále se zaměřujeme na odvoz výpalků z pálenic a vývoz žumpy. Provádíme ekologické likvidace.

5QH SERVIS, spol. s r.o.1 pobočka

Firma se zaměřuje především vývoj, výrobu a servis vzorkovačů odpadních vod. Nabízíme ruční vzorkovače, automatické přenosné a stacionární vzorkovače i speciální vzorkovače.

6Kamenolom Žlutava s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Žlutava 300, Žlutava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se těžbou, úpravou a prodejem lomového kámene. Dále provádíme uložení a recyklaci stavebních odpadů, nákladní dopravou. Naším sortimentem je především křemitovápenatý pískovec žlutohnědé barvy, lomový kámen tříděný i netříděný.

7Minařík Miroslav, Ing.

Provádíme sanace a průzkumy zemin i vod a poskytujeme ekologické poradenství či likvidaci odpadů.Zabýváme se i výrobou plastových jímek. Vypracování geologických podkladů.

8AGIPP-ILLÍK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Písková 567, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí vývoz septiků, žump a čističek odpadních vod, čištění a mytí komunikace, vývoz a likvidace tukových lapolů.

9TECHNICKÉ SLUŽBY VRBNO s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jesenická 205/24, Vrbno pod Pradědem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost zajišťuje správu a údržbu veřejných komunikací, osvětlení, zeleně, likvidací komunálního odpadu, odvozu fekálií a kosení trávy.

10Ing. Jiří Valušek1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Suvorovova 1020/60 , Nový Jičín Bezdlužná

Naše firma se zabývá provozem autodopravy tekutých odpadů a odpadních vod. Vývozem fekálií ze septiků, jímek, žump a ČOV. Likvidujeme a odvážíme odpady z moštáren a pálenic. Vlastníme největší třínápravovou cisternu Scania na Moravě. Jsme spolehlivá a přívětivá firma s rodinnou atmosférou.


Odvoz, likvidace fekálií – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Odvoz, likvidace fekálií v lokalitě Morava – detailní popis

Odvoz a likvidace fekálií je důležitá služba pro udržení zdraví lidí i životního prostředí. Fekální odpady se hromadí v jímkách, septikách, žumpách nebo tukových lapolách a je potřeba je pravidelně vyvážet a likvidovat na čistírně odpadních vod. Služba sání a odvozu fekálií spočívá v čerpání a přepravě odpadních vod a kalů z jímek, septiků, žump, čističek odpadních vod nebo tukových lapolů.

Odvoz fekálií provádějí specializované firmy, které disponují sacími vozy a cisternami. Tyto vozy jsou vybaveny výkonnými čerpadly a hadicemi. Firmy jsou schopné vyčerpat i husté nebo zaschlé fekálie a provést důkladný proplach septiku nebo jímky.

Odvoz fekálií je nutné objednat předem a zaplatit podle ceníku služby. Ceny se mohou lišit podle velikosti cisterny, množství odpadu, vzdálenosti místa sání a převzetí odpadu a dalších faktorů.

Služba odvoz a likvidace fekálií je určena pro fyzické osoby i firmy, ať už se jedná o rodinné domy, chaty, rekreační objekty, restaurace, hotely, školy, nemocnice atd. Firmy zabývající se odvozem a likvidací fekálií se také zaměřují na čištění fekálních kontejnerů a sociálních zařízení ze staveb. Na všechny likvidované odpady musí firma vystavit doklad o ekologické likvidaci.

Výhody odvozu a likvidace fekálií

  • Zabraňuje se přetékání a znečištění jímek, septiků, žump a čističek odpadních vod, což by mohlo ohrozit zdraví lidí a životní prostředí.
  • Zajišťuje se hygienické a bezpečné nakládání s odpadními vodami a kaly, které jsou přepravovány do ČOV nebo jiných zařízení pro jejich zpracování.
  • Udržuje se funkčnost a životnost jímek, septiků, žump a čističek odpadních vod, které jsou pravidelně vyčištěny a propláchnuty.
  • Šetří se náklady na opravy nebo výměnu jímek, septiků, žump a čističek odpadních vod, které by mohly být poškozeny nebo zaneseny odpady.
  • Zlepšuje se kvalita odpadních vod a kaly, které jsou vhodnější pro další využití nebo recyklaci.