Odvoz, likvidace fekálií – Morava

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1BYRM s.r.o.1 pobočka

Nabízíme čištění veškeré kanalizace včetně prohlídky TV kamerou. Čištění domovních odpadů, vyvážení jímek, žump, septiků. Odlučovače ropných látek a čistírny odpadních vod. Sbíráme biologický odpad z kuchyní a jídelen.

2Zach Libor - Průtočník

2.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Hodakova 644/23, Troubsko Bezdlužná

Čištění odpadů a kanalizací, prohlídky kanalizace TV kamerou, revize kanalizace. Pročištění a proplachování ležaté kanalizace, uvolňování ucpávek včetně proplachování.

3Iva Rudá- FEKO

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Tyršova 274, Zdounky Bezdlužná

Čištění a odvoz fekálií, odpadních a tukových jímek a ekologická likvidace odpadu, odstranění nečistot z dešťových výpustí a kanálů. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách.

4Stanislav Kojecký2 pobočky

Zabýváme se přepravou a odvozem fekálií a lapačů tuků z jídelen a restaurací. Přepravujeme a likvidujeme nebezpečný odpad. Dále se zaměřujeme na odvoz výpalků z pálenic a vývoz žumpy. Provádíme ekologické likvidace.

5QH SERVIS, spol. s r.o.1 pobočka

Firma se zaměřuje především vývoj, výrobu a servis vzorkovačů odpadních vod. Nabízíme ruční vzorkovače, automatické přenosné a stacionární vzorkovače i speciální vzorkovače.

6Kamenolom Žlutava s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Žlutava 300, Žlutava
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Zabýváme se těžbou, úpravou a prodejem lomového kámene. Dále provádíme uložení a recyklaci stavebních odpadů, nákladní dopravou. Naším sortimentem je především křemitovápenatý pískovec žlutohnědé barvy, lomový kámen tříděný i netříděný.

7Minařík Miroslav, Ing.

Provádíme sanace a průzkumy zemin i vod a poskytujeme ekologické poradenství či likvidaci odpadů.Zabýváme se i výrobou plastových jímek. Vypracování geologických podkladů.

8AGIPP-ILLÍK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Písková 567, Opava
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost nabízí vývoz septiků, žump a čističek odpadních vod, čištění a mytí komunikace, vývoz a likvidace tukových lapolů.

9TECHNICKÉ SLUŽBY VRBNO s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jesenická 205/24, Vrbno pod Pradědem
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Naše společnost zajišťuje správu a údržbu veřejných komunikací, osvětlení, zeleně, likvidací komunálního odpadu, odvozu fekálií a kosení trávy.

10Ing. Jiří Valušek1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Suvorovova 1020/60 , Nový Jičín Bezdlužná

Naše firma se zabývá provozem autodopravy tekutých odpadů a odpadních vod. Vývozem fekálií ze septiků, jímek, žump a ČOV. Likvidujeme a odvážíme odpady z moštáren a pálenic. Vlastníme největší třínápravovou cisternu Scania na Moravě. Jsme spolehlivá a přívětivá firma s rodinnou atmosférou.


Odvoz, likvidace fekálií – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Odvoz, likvidace fekálií v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Odvoz, likvidace fekálií najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.