Odvoz, likvidace fekálií – Ostrava - město

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Vydra Jan - nadno.cz2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přespolní 387, Vratimov Bezdlužná

Firma poskytuje služby v oblasti čištění kanalizací, odvozu fekálií, revizí kanalizací videokamerami, trasování kanalizací aj.

2Vydra Jan - nadno.cz (pobočka Ostrava)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Betonářská 788/1, Ostrava Bezdlužná

Firma poskytuje služby v oblasti čištění kanalizací, odvozu fekálií, revizí kanalizací videokamerami, trasování kanalizací aj. Provozní hodiny - nonstop.

3EKOAQUA plus, spol. s r.o.

Naše společnost EKOAQUA plus s r. o. vznikla v roce 1999. Od svého vzniku se zabývá problematikou nakládání s nebezpečnými odpady, odstraňováním ostatních odpadů a měřením objemu vypouštěných odpadních vod. Od 2000 se společnost rozšířila o provozování, servis a údržbu odlučovačů tuků, odlučovačů…

4Vonava-zumpa.cz

Ostrava, Ostrava Bezdlužná

Vonava-zumpa.cz, se sídlem Ostrava, 700 30, Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 74768, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…


Odvoz, likvidace fekálií – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Odvoz, likvidace fekálií v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Odvoz, likvidace fekálií najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Ostrava - město.