Kovošroty, kovové odpady, výkup – Zlín

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1TOMET, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Neubuz 58, Slušovice Bezdlužná

Výkup, sběr a zpracování všech druhů kabelů (Cu, Al, mix), kovového odpadu (Fe, ocel), šrotu, barevných kovů (Cu, Al, mosaz, nerez, zinek, olovo), vyřazené strojové zařízení a elektromotorů. Ekologická a efektivní recyklace kabelů. Přistavíme kontejnery, vlastní doprava, demontáž zařízení.

2Petr Sukup1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(20)
Pod Zahrádkami 1551, Napajedla Bezdlužná

Kovošrot, výkup a prodej kovů, papíru, šrotu, druhotných surovin, kovový odpad, barevné kovy, sběrný dvůr, autobaterie. Dále kontejnerová doprava 3-12 tun, přistavení kontejneru, rozvoz stavebního materiálu Man 7,5 t + hydrulická ruka.

3TROJEK, a.s. (pobočka Otrokovice)9 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(19)
tř. Tomáše Bati…, Otrokovice

Nakládání s ocelovými odpady a barevnými kovy. Nabízíme výkup, prodej a zpracování kovového odpadu. Provádíme sběr a výkup vyřazených autobaterií a zajištění jejich dalšího zpracování. Zajistíme likvidaci objektů obsahujících kovové části.

4Technické služby Otrokovice s.r.o.14 poboček

Nakládání s komunálními odpady, úklidové a čistící práce, údržba komunikací, veřejného osvětlení, veřejné zeleně a správa hřbitova. Cílem společnosti je poskytování kvalitních služeb v souladu s nejmodernějšími trendy a zásadami ochrany životního prostředí.

5PARTR spol. s r.o. - sběrný dvůr (pobočka Zlín)14 poboček

Kovový odpad jako je hliník a měď či hutní a spojovací materiál. Nabízíme odvoz a uložení stavebního a demoličního odpadu, ekologickou likvidaci a demontáž technologických zařízení či likvidaci autovraků. Přistavíme kontejnery a zajistíme nakládku i odvoz odpadů.

6David Gabko - sběrný dvůr1 pobočka

Sběrna kovového odpadu, vykupujeme, třídíme a upravujeme kovošrot, železo, litinu, nerez a barevné kovy, měď, mosaz, hliník a slitiny, elektromotory, kabely i akumulátory. Provádíme demontáž ocelových konstrukcí. Zajišťujeme autodopravu.

7GTS Group s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Uherskobrodská 984, Luhačovice Bezdlužná

Výkup železa, barevných kovů, autobaterií, elektromotorů, katalizátorů, autovraků i papíru či výrobků z nerezu.

8Metalšrot Tlumačov a.s.8 poboček

Mánesova 510, Tlumačov
Otevřeno od 7:00

Nabízíme výkup železného šrotu a barevných kovů a zabýváme se jeho zpracováním a následným prodejem upraveného šrotu i kovů. Dále poskytujeme speciální zařízení na drcení a separaci lehkého kovového odpadu.

9Metalšrot Tlumačov a.s. (pobočka Brumov-Bylnice)8 poboček

Nádražní , Brumov-Bylnice
Otevřeno od 7:00

Nabízíme výkup železného šrotu a barevných kovů a zabýváme se jeho zpracováním a následným prodejem upraveného šrotu i kovů. Dále poskytujeme speciální zařízení na drcení a separaci lehkého kovového odpadu.

10ČSAD Invest, a.s. (pobočka Zlín, Louky)16 poboček

Výkup kovového odpadu a barevných kovů. Zajišťujeme přistavení kontejnerů.


Kovošroty, kovové odpady, výkup – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Kovošroty, kovové odpady, výkup v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kovošroty, kovové odpady, výkup najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Zlín.