Kovošroty, kovové odpady, výkup – Uherské Hradiště

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1REC Group s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4712)
Brněnská 1372, Staré Město

Naše zologoická zahrada z kovu je jediná v celé Evropě. Každé zvíře u nás vyrobené si nese svůj vlastní příběh. K prohlídce je více než 250 zvířat. Neváhejte nás navštívit.

2Sběrné suroviny UH, s.r.o.10 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(28)
Průmyslová 1147, Uherské Hradiště Bezdlužná

Sběrný dvůr, skladování a likvidace nebezpečného odpadu, zpětný odběr elektrospotřebičů, výkup kovového odpadu, papíru a likvidace pneumatik. Likvidace bio odpadu. Nabízíme ekologické poradenství. Vyřízení povolení pro nakládání s nebezpečnými odpady a vedení průběžné evidence odpadů.

3METAL-KOV CZ, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tupesy 120, Tupesy
Otevřeno od 7:00

Zabýváme se výkupem a zpracováním barevných kovů a autobaterií. Zajišťujeme přistavení a následný odvoz ekologických kontejnerů na barevné kovy či železný šrot. Dále se zabýváme výkupem železného šrotu, papíru, olověných akumulátorů a ocelového odpadu.

4KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. (pobočka Staré Město)3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(182)
Brněnská 1372, Staré Město
Otevřeno od 7:00

Vykupujeme kovový šrot, barevné kovy či zpracováváme a prodáváme hutní i užitkový materiál.

5Sběrné suroviny UH, s.r.o. (pobočka Uherský Ostroh)10 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rybáře, Uherský Ostroh
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Sběrný dvůr. Nabízíme skladování a likvidace nebezpečného odpadu či zpětný odběr elektrospotřebičů, výkup kovového odpadu a papíru, likvidace pneumatik a likvidace bio odpadu. Poskytujeme ekologické poradenství. Dále vyřízení povolení pro nakládání s nebezpečnými odpady a vedení průběžné evidence…

6Minerál-Metal, s.r.o.

Specializujeme se na prodej bronzu a výkup odpadů bazevných a drahých dovů. Odpady následně třídíme podle chemického složení a prodáváme slévárnám k výrobě nových odlitků. Dále prodáváme bronzové polotovary (převážně pouzdra a tyče) a zasíláme je na dobírku po celé České republice.

7Obec Babice (sběrný dvůr)3 pobočky

Babice 508, Babice Bezdlužná

Sběrný dvůr s nabídkou skladování a likvidace plastů, skla a kovového odpadu. Dále zpětný odběr elektrospotřebičů. Provozní doba: listopad - únor středa: 13:00 - 16:00 hod. březen - říjen středa: 13:00 - 17:00 hod. lichá sobota: 8:00 - 11:00 hod.

8Jančík Ladislav - Sběrný dvůr

Polešovice 294, Polešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sběrný dvůr s nabídkou výkupu železného odpadu a barevných kovů.

9DELTA s.r.o. - Kovošrot (Uherské hradiště)1 pobočka

Žádovice 29, Žádovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

DELTA s.r.o. - Od začátku naší činnosti se věnujeme kovovému odpadu. Sídlíme v obci Žádovice a geograficky se specializujeme na zákazníky z okresu Hodonín a celého Jihomoravského kraje. Nabízíme nákup a prodej kovového odpadu včetně jeho zpracování.

10JK ŠROT METAL

Vykupujeme železný šrot a barevné kovy, jak od jednotlivých zákazníků, tak od firem. Možnost také odvozu kovového šrotu, ve větším rozsahu odvoz zdarma.


Kovošroty, kovové odpady, výkup – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Kovošroty, kovové odpady, výkup v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kovošroty, kovové odpady, výkup najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Uherské Hradiště.