Kovošroty, kovové odpady, výkup – Brno - venkov

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1FERIKO, s.r.o.1 pobočka

Vykupujeme, zpracováváme a prodáváme kovový odpad. Specializujeme se na výkup veškerého kovošrotu potažmo výkup železa a neželezných kovů. Působíme prioritně v oblastech: Brno, Hustopeče, Ivančice, Pohořelice a okolí.

2HULMAN - kovošrot, s.r.o. (pobočka Pohořelice)5 poboček

3.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Vídeňská 999, Pohořelice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma HULMAN-kovošrot s.r.o. je česká společnost zabývající již od roku 1993 výkupem, zpracováním a následným prodejem železného a kovového odpadu. Od založení jsme přímým dodavatelem do českých i zahraničních hutí a sléváren. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Pohořelicích v bývalém areálu…

3HULMAN - kovošrot, s.r.o. (pobočka Židlochovice)5 poboček

3.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Nádražní 853, Židlochovice Bezdlužná

Zabýváme se výkupem, zpracováním a prodejem kovového odpadu.

4Dvořáček Karel - výkup kovů

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Ořechovská 263, Prštice Bezdlužná

Zajišťuji nakládání s bezpečnými i nebezpečnými odpady. Provádím zemní práce a terénní úpravy, výkopové, bourací a úklidové práce. Zaměřuji se na překládku sypkých a kusových zásilek zdvihacími mechanismy. Nabízím prodej sypkého stavebního materiálu.

5Karel Bašta EKOMETAL

Firma Karel Bašta EKOMETAL se zabývá výkupem kovového odpadu a barevných kovů, jejich následným zpracováním a prodejem již od roku 1995.

6TSR Czech Republic s.r.o. (pobočka Modřice)31 poboček

Provozujeme sběrné suroviny po celé ČR. Vykupujeme železo, kovy, barevné kovy, kovošrot, elektromotory, chladiče, kabely, hliník, měď, nerez a další kovový odpad. Likvidujeme technická zařízení, železniční vagony a stroje. Nabízíme komplexní řešení pro výrobní průmysl s kovovým odpadem, sběr a…

7FERIKO, s.r.o. (pobočka Rajhrad)1 pobočka

Specializujeme se na výkup veškerého kovošrotu potažmo výkup železa a neželezných kovů. Působíme prioritně v oblastech: Brno, Hustopeče, Ivančice, Pohořelice a okolí. V případě objemnějších dodávek železných kovů se rádi přizpůsobíme požadavkům zákazníka i z jiného regionu ČR. Náš zkušený personál…

8Autodoprava Smíšovský s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(140)
Brněnská 988, Modřice Bezdlužná

NEJLEVNĚJŠÍ AUTOPŮJČOVNA V BRNĚ! Nabídka autodopravy a stěhování. Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní zasilatelství. Prodej náhradních dílů na vozidla Mercedes – Benz, zastupování v celním řízení, nákladní vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, pneuservis.

9Barko, s.r.o. (pobočka Zastávka)4 pobočky

Výkup kovošrotu a druhotných surovin, třídění kovového odpadu. Likvidace autovraků, svoz a recyklace odpadu.

10Barko, s.r.o. - (pobočka Lomnice)4 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(95)
Družstevní ev.č. 40, Lomnice Bezdlužná

Výkup kovošrotu a druhotných surovin, třídění kovového odpadu.


Kovošroty, kovové odpady, výkup – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Kovošroty, kovové odpady, výkup v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kovošroty, kovové odpady, výkup najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Brno - venkov.