Moštárny, mošty – Morava

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace1 pobočka

Sobotní 116, Valtice Bezdlužná Ověřená

Provozujeme střední vinařskou školu. Na našich stránkách najdete také e-shop se sortimentem vín. Nabízíme ubytování, catering, degustace vín. Součástí školy je školní sklep Venerie, agrolaboratoř, pálenice a moštárna. Seznam učebních oborů najdete na našem webu.

2LEROZA s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(45)
Sídl. Osvobození 606, Lednice Bezdlužná

Pěstování ovoce a zeleniny. Nabízíme prodej brambor, cibule, krouhaného zelí, pšenice, ječmen, česnek, beraní rohy, dýně, fenykl. Nabízíme také prodej jablečného moštu.

3Ivánek Pavel

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Gen. Svobody 1222, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se pěstováním a prodejem ovoce - jablek a rybízu, prodejem jablečných moštů, zeleninových šťáv (mrkev, řepa), nákupem a prodejem jablek. Prodáváme také med z vlastních včelstev.

4Palírna Samotišky, s.r.o.

Toveřská 404/8, Samotišky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme palírnu, moštárnu a lihovar. Prodáváme jablkovici, slivovici, hruškovici a višňovici. Naše výrobky prodáváme přímo na prodejně nebo jsme je schopni zaslat také přepravní službou.

5Vinotéka Moravy

Horní Bojanovice 165, Horní Bojanovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kvalitní moravská vína. Mezi další služby, které nabízíme, patří realizace akcí v prostorách vinného sklepa. Dále organizujeme návštěvy veřejných kulturních a společenských akcí, jako jsou např. Košty vín, Otevřené sklepy a další.

6Zelený Pavel - pálenice, moštárny

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Lučina 216, Lučina Bezdlužná

Poskytuji služby pálenice a moštárny.

7PALMOS - pálenice a moštárna

PALMOS - pálenice a moštárna, se sídlem Malá strana 46, 742 01, Suchdol nad Odrou, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

8Pěstitelská pálenice a moštárna

Pěstitelská pálenice a moštárna, se sídlem Selská 195, 739 32, Řepiště, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

9Babická pálenice a moštárna

Babice nad Svitavou…, Babice nad Svitavou
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Babická pálenice a moštárna, se sídlem Babice nad Svitavou 24, 664 01, Babice nad Svitavou, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

10Pálenice a Moštárna Nový Lískovec

Pálenice a Moštárna Nový Lískovec, se sídlem Obecní 511/27, 634 00, Brno-Nový Lískovec, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 18090, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1995. Pracuje u nás 1 - 5…


Moštárny, mošty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Moštárny, mošty v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Moštárny, mošty najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.