Moštárny, mošty – Morava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace1 pobočka

Sobotní 116, Valtice Bezdlužná Ověřená

Na Střední vinařské škole Valtice vyučujeme maturitní obory, učební obory a nabízíme nástavbové studium i celoživotní vzdělávání. Součástí školy je zahradní centrum, pálenice, moštárna, agrolaboratoř a školní sklep Venerie. Pro veřejnost pořádáme degustace, nabízíme catering a ubytování.

2LEROZA s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(61)
Sídl. Osvobození 606, Lednice Bezdlužná

Pěstování ovoce a zeleniny. Nabízíme prodej brambor, cibule, krouhaného zelí, pšenice, ječmen, česnek, beraní rohy, dýně, fenykl. Nabízíme také prodej jablečného moštu.

3Ivánek Pavel

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Gen. Svobody 1222, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se pěstováním a prodejem ovoce - jablek a rybízu, prodejem jablečných moštů, zeleninových šťáv (mrkev, řepa), nákupem a prodejem jablek. Prodáváme také med z vlastních včelstev.

4Palírna Samotišky, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Toveřská 404/8, Samotišky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme palírnu, moštárnu a lihovar. Prodáváme jablkovici, slivovici, hruškovici a višňovici. Naše výrobky prodáváme přímo na prodejně nebo jsme je schopni zaslat také přepravní službou.

5Vinotéka Moravy

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Horní Bojanovice 165, Horní Bojanovice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízíme kvalitní moravská vína. Mezi další služby, které nabízíme, patří realizace akcí v prostorách vinného sklepa. Dále organizujeme návštěvy veřejných kulturních a společenských akcí, jako jsou např. Košty vín, Otevřené sklepy a další.

6Zelený Pavel - pálenice, moštárny

4.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Lučina 216, Lučina Bezdlužná

Poskytuji služby pálenice a moštárny.

7PALMOS - pálenice a moštárna

PALMOS - pálenice a moštárna, se sídlem Malá strana 46, 742 01, Suchdol nad Odrou, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

8Pěstitelská pálenice a moštárna

Pěstitelská pálenice a moštárna, se sídlem Selská 195, 739 32, Řepiště, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

9Babická pálenice a moštárna

3.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Babice nad Svitavou…, Babice nad Svitavou
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Babická pálenice a moštárna, se sídlem Babice nad Svitavou 24, 664 01, Babice nad Svitavou, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

10Pálenice a Moštárna Nový Lískovec

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Obecní 511/27, Brno-Nový Lískovec Bezdlužná

Pálenice a Moštárna Nový Lískovec, se sídlem Obecní 511/27, 634 00, Brno-Nový Lískovec, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 18090, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1995. Pracuje u nás 1 - 5…


Moštárny, mošty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Moštárny, mošty v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Moštárny, mošty najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.