Pila, řezání dřeva – Zlínský kraj

1–10 firem z 52 nalezených Filtry

1Zdeněk Kuchař

Palackého 496, Holešov Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na výrobu pilových pásů na na dřevo, kov, plast i papír. Vyrábíme také brusné pilové kotouče, pily pro stavebnictví. Provádíme servis pilových pásů, svařování pásů, broušení nástrojů, seřizování pilnic technikem. Poskytujeme odborné poradenství.

2Botík Vladimír- Broušení nástrojů Botík1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Fügnerova 923/4, Kroměříž
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Profesionální servis nástrojů pro dřevo zpracovatele, nábytkářské firmy a jednotlivce. Broušení nástrojů, kusový prodej nářadí.

3PILANA MARKET, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Žižkova 335, Hulín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej nářadí a nástrojů na obrábění dřeva včetně servisu. Dále dodáváme na zakázku zásilkovou službou ručního nářadí a pilové kotouče, SK pily, pilové pásy či frézy na dřevo, profilové a hoblovací nože.

4Green Energy Machine Product s.r.o.

Vazová 2451, Uherský Brod
Otevřeno do 16:00

Jsme výrobce peletovacích lisů a všech strojů pro zpracování pelet. Zaměřujeme se na zpracování všech druhů materiálů, pilin, slámy, plev, papíru, hnojiva atd. Náš prodej činí za 6 let více než 2 000 ks, do všech zemích Evropy.

5Lysák Tomáš1 pobočka

Specializujeme se na pilu a pilařské práce. Dále se zabýváme impregnací dřeva,rozvozem materiálu přímo k zákazníkovy a složení pomocí hydraulické ruky.

6Malenovická pila, s.r.o.

třída 3. května 273, Zlín
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Malenovická pila, s.r.o. má dlouholetou tradici, která sahá do minulého století. Byla založena v r. 1920 rodem Šternberků jako součást velkostatku Malenovice a Pohořelice. Firma prošla vývojově všemi časovými úseky. V roce 1995 ji v rámci privatizace získávají současní vlastníci. Roční kapacita…

7Dřevovýroba Vlachynský, s.r.o.

Naším oborem je výroba řeziva, fošen a latí včetně impregnace.Firma se nachází na dolním konci Jalubí v místě bývalého družstva.

8Pila Martinák s.r.o.

Naším oborem je výroba paletářského přířezu, řezání střešních vazeb, prodej trámů, prken a střešních latí, palivového dřeva.

9Lesy pod Javorníkem s.r.o.

Loukov 109, Loukov Bezdlužná

Specializujeme se na odstřel zvěře spárkaté - daněk, daněla a danče, zvěře srnčí i černé - sele, lončák, bachyně či kňour. Nabízíme také různé druhy palivového dříví. Nabízíme široký sortiment řeziva jako je stavební řezivo a dřevo, trámy, latě, hranoly, prkna, plotovky, fošny, střešní latě, řezivo…

10PILA PEŠL, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Paseky 152, Želechovice nad… Bezdlužná

pila, výroba a prodej biopaliva, výkup a zpracování dřevního odpadu.


Pila, řezání dřeva – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Pila, řezání dřeva v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pila, řezání dřeva najdete 52 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 47 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Zlínský kraj.