Pila, řezání dřeva – Blansko

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1Pila Lipůvka s.r.o. - Stavební a truhlářské řezivo

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Lipůvka 411, Lipůvka
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Pila Lipůvka nabízí kompletní dodávku střech a prodej sušeného řeziva. Pilařskou výrobu a prodej dřevařských výrobků provádíme v naší nově zbudované provozovně v Lipůvce. Specializujeme se na palivové dřevo, stavební a truhlářské řezivo, hoblování a impregnace řeziva.

2PILART s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Ericha Roučky 2499…, Blansko Bezdlužná

Firma PILART se zabývá prodejem dřevoobráběcích, kovoobráběcích strojů a nástrojů značek Rojek, Homag, Weeke, Brandt, Holzma, Griggio, Houfek, Maggi, Sahos, Altendorf, Elcon, Miniprof, Acword, Briklis, Pilana, Julia, Cmt, Karned tools, Norma, Pegas gonda, Pilous, Heltos, Exactcut, Briklis, cnc…

3NĚMEČEK VÁCLAV-DŘEVOOBRÁBĚCÍ NÁSTROJE

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Havírna 181 , Letovice Bezdlužná

Naším oborem je prodej nástrojů pro zpracování dřeva, plastů a materiálů pro nábytkářské provozy. Prodej a distribuce - dřevoobráběcí a diamantové nástroje.

4Pila Kubica

Sokolská 67, Doubravice nad…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Pila Kubica, se sídlem Sokolská 67, 679 11, Doubravice nad Svitavou, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Pokrývačství, tesařství Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1…

5Pila-Kochov

Kochov 10, Letovice Bezdlužná

Pila-Kochov, se sídlem Kochov 10, 679 61, Letovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 2016. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

6VKV DŘEVO s.r.o.

Dřevařská 1342/2, Boskovice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

VKV DŘEVO s.r.o., se sídlem Dřevařská 1342/2, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 58949, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2008. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem…

7Pila Zboněk s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Letovice-Zboněk 63, Letovice

Zabývání se pilařské výroby a impregnace dřeva. Nabídka dřevěných výrobků a tepelně ošetřených obalů či palet.

8Olbert Richard

Provádí obrábění dřeva.

10Dvořáček Milan - Údržba zeleně a rekultivace

Děláme všechny druhy řezů stromů a rizikové kácení stromů a bezpečnostní vazby stromů a sběr lesního osiva a odkůrování stromů a výškové práce a máme možnost výsadby stromů a frézování pařezů a štěpkování dřevní hmoty a jsme ČCA to je Český certifikovaný arborista.


Pila, řezání dřeva – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Pila, řezání dřeva v lokalitě Blansko – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pila, řezání dřeva najdete 27 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 24 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Blansko.