Pila, řezání dřeva – Uherské Hradiště

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Green Energy Machine Product s.r.o.

Vazová 2451, Uherský Brod
Otevřeno do 16:00

Jsme výrobce peletovacích lisů a všech strojů pro zpracování pelet. Zaměřujeme se na zpracování všech druhů materiálů, pilin, slámy, plev, papíru, hnojiva atd. Náš prodej činí za 6 let více než 2 000 ks, do všech zemích Evropy.

2GRETES s.r.o. (pobočka Kudlovice 358)1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kudlovice 358, Kudlovice Bezdlužná

Provozujeme pilu s nabídkou výroby a prodeje řeziva, palubek či KVH hranolů a OSB i QSB desek včetně nátěrů. Dále nabízíme podstřešní difuzní folie Strotex 1300V. Provádíme pořez na pojízdné pásové pile Wood-mizer LT40. Poskytujeme možnost dopravy zakoupeného materiálu.

3Dřevovýroba Vlachynský, s.r.o.

Naším oborem je výroba řeziva, fošen a latí včetně impregnace.Firma se nachází na dolním konci Jalubí v místě bývalého družstva.

4Pila Martinák s.r.o.

Naším oborem je výroba paletářského přířezu, řezání střešních vazeb, prodej trámů, prken a střešních latí, palivového dřeva.

5Bursa Radek - Prodej kulatiny a řeziva

Zabývám se prodejem kulatiny, řeziva a palivového dříví. Prodám dle objednání nařezané dřevo v jakékoliv délce. Pro více informací mě naváhejte kontaktovat na můj mobil či mailovou adresu.

6NOBILITY CLEAN s.r.o.

Osvobození 1692, Kunovice
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných biopaliv. Prodáváme světlé dřevěné pelety, světlé a tmavé dřevěné brikety plné i s dírou. Zajišťujeme dopravu výrobků až k zákazníkovi.

7FENOZA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Domky 484, Bojkovice Bezdlužná

Specialita na technologie dělení kovu s nabídkou jedněch z nejkvalitnějších pilových pásů značky Wikus. V sortimentu naleznete mimo jiné diamantové pásy pro dělení mramoru, žuly, skla a brzdových obložení.

8PETER´S WOOD s.r.o.

Naše firma Peter´s Wood se specializuje na výrobu a prodej truhlářského řeziva. Dále se zabýváme pilařskou výrobou a impregnací dřeva. Pokud jsme Vás zaujali tak nás neváhejte kontaktovat.

9Dřevo Králov, s.r.o.

Králov, Uherský Brod
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Dřevo Králov, s.r.o., se sídlem Králov, 688 01, Uherský Brod, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 103688, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

10Ivan Valda

Kosmákova 522, Bojkovice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Ivan Valda, se sídlem Kosmákova 522, 687 71, Bojkovice, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obor…


Pila, řezání dřeva – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Pila, řezání dřeva v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pila, řezání dřeva najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Uherské Hradiště.