Pila, řezání dřeva – Uherské Hradiště

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1GRETES s.r.o. (pobočka Kudlovice 358)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Kudlovice 358, Kudlovice Bezdlužná

Provozujeme pilu s nabídkou výroby a prodeje řeziva, palubek či KVH hranolů a OSB i QSB desek včetně nátěrů. Dále nabízíme podstřešní difuzní folie Strotex 1300V. Provádíme pořez na pojízdné pásové pile Wood-mizer LT40. Poskytujeme možnost dopravy zakoupeného materiálu.

2Pila Martinák s.r.o.

Naším oborem je výroba paletářského přířezu, řezání střešních vazeb, prodej trámů, prken a střešních latí, palivového dřeva.

3Bursa Radek - Prodej kulatiny a řeziva

Zabývám se prodejem kulatiny, řeziva a palivového dříví. Prodám dle objednání nařezané dřevo v jakékoliv délce. Pro více informací mě naváhejte kontaktovat na můj mobil či mailovou adresu.

4NOBILITY CLEAN s.r.o.

Osvobození 1692, Kunovice
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných biopaliv. Prodáváme světlé dřevěné pelety, světlé a tmavé dřevěné brikety plné i s dírou. Zajišťujeme dopravu výrobků až k zákazníkovi.

5FENOZA s.r.o.

Domky 484, Bojkovice Bezdlužná

Specialita na technologie dělení kovu s nabídkou jedněch z nejkvalitnějších pilových pásů značky Wikus. V sortimentu naleznete mimo jiné diamantové pásy pro dělení mramoru, žuly, skla a brzdových obložení.

6PETER´S WOOD s.r.o.

Naše firma Peter´s Wood se specializuje na výrobu a prodej truhlářského řeziva. Dále se zabýváme pilařskou výrobou a impregnací dřeva. Pokud jsme Vás zaujali tak nás neváhejte kontaktovat.

7Dřevo Králov, s.r.o.

Králov, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dřevo Králov, s.r.o., se sídlem Králov, 688 01, Uherský Brod, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 103688, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

8Ivan Valda

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kosmákova 522, Bojkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ivan Valda, se sídlem Kosmákova 522, 687 71, Bojkovice, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

9Pila Minařík

Boršická 1031, Hluk Bezdlužná

Pila Minařík, se sídlem Boršická 1031, 687 25, Hluk, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

10PANAS, spol. s r.o. (pobočka Babice)3 pobočky

Babice 590, Babice Bezdlužná

Zaobíráme se dodávkou dřevoobráběcích strojů SCM, CNC obráběcích center, dělicích pil, formátovacích pil, frézek a olepovaček hran. Dále i širokopásové brusky a briketovací lisy. Mimo jiné zajišťujeme poradenství, montáž, servis, financování. servis a prodej nástrojů včetně broušení.


Pila, řezání dřeva – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Pila, řezání dřeva v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pila, řezání dřeva najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Uherské Hradiště.