Chovatelské potřeby – Vyškov

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1JUKO petfood s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(50)
Vážany nad Litavou…, Slavkov u Brna
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma JUKO vstoupila na trh v roce 1996 jako dynamická společnost, kladoucí důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb a zboží. Zabývá se distribucí vybraných produktů pro domácí zvířata.

2Hanácká osiva, s.r.o.2 pobočky

Hanácká osiva, s.r.o. se sídlem v Ivanovicích na Hané zahájila svou činnost dne 1.8.1994¨. Nabízíme zahrádkářské a chovatelské potřeby i dodávku a úpravu osiv a krmných směsí. Provozujeme velkoobchod.

3MVDr. Petr Vymazal - Veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(545)
Tyršova 129/11 , Vyškov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše veterinární ordinace je zaměřena na malá zvířata. To zahrnuje nejen nejběžnější domácí mazlíčky, jako jsou psi a kočky, ale samozřejmě i další drobné zvířectvo. Postytujeme široké služby v rámci diagnostiky, prevence a léčby onemocnění vašich zvířecích přátel. Snažíme se, aby se u nás cítili…

4MVDr. Petr Májek - Veterinární ordinace1 pobočka

Lidická 310 , Slavkov u Brna
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Máme provoz veterinární ordinace a dále i nabídku léčebné a preventivní péče a rentgenologického vyšetření a sono a EKG a prodeje krmiv.

5Veselý Petr - chovatelské potřeby

4.7
★★★★★
★★★★★
(59)
Nesovice 28, Nesovice-Letošov Bezdlužná

Provozujeme internetový prodej líhní pro ptáky a plazy a krmiv a veterinárních přípravků.

6Bartl Milan

4.8
★★★★★
★★★★★
(54)
Rousínov…, Rousínov… Bezdlužná

Provozujeme a nabízíme internetový prodej kompletního sortimentu potřeb pro chov a také i dokrmování papoušků.

7Old West Shop

3.3
★★★★★
★★★★★
(1)
U kapličky 260/27, Rousínov

Nabízíme westernové oblečení, westernové boty, westernové košile a westernové potřeby pro koně. Dále nabízíme kovové krmelce, ohrady či jezdecké potřeby. Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů. Nabízíme také chovatelské potřeby.

8Ryšavý Radoslav - Překážky RENO1 pobočka

Nabídka zámečnických prací, kovovýroby, výroba překážek pro sportovní kynologii, agility i záchranáře. Firma nabízí výrobu ocelových konstrukcí.

9Sirius-propsy.cz

Sirius-propsy.cz, se sídlem Špitálská 793, 684 01, Slavkov u Brna, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

10ProBioBed

5.0
★★★★★
★★★★★
(143)
Tománkova 34/9, Rousínov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

ProBioBed, se sídlem Tománkova 34/9, 683 01, Rousínov, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 105054, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…


Chovatelské potřeby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Chovatelské potřeby v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chovatelské potřeby najdete 41 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 37 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Vyškov.