Chovatelské potřeby – Olomouc

1–10 firem z 65 nalezených Filtry

1Internet Mall, a.s. (pobočka Olomouc)20 poboček

tř. Kosmonautů 29, Olomouc
Otevřeno do 18:00

Firma Mall a.s nabízí domácí spotřebiče, spotřební elektroniku, elektrospotřebiče, bílé zboží, audio, video a foto techniku, mobily, televize, počítače, potřeby pro děti i domácnost, chovatelské i sportovní potřeby, vybavení pro dům a zahradu, parfémy, hodinky i kosmetiku. Najdete u nás…

2Pešková Alena - KVĚTINÁŘSTVÍ1 pobočka

Aranžování květin, svatební vazba - svatební kytice, výzdoba stolů, aut, smuteční vazba, smuteční věnce, ikebany, produkty zdravé výživy, ovoce a zeleniny. Chovatelské potřeby - krmiva pro psy a kočky, zahrádkářské potřeby - postřiky, hnojiva, semena, dřeviny, okrasné keře, letničky a trvalky.…

3Zemědělské družstvo Senice na Hané2 pobočky

Nabízíme výrobky živočišné a rostlinné výroby. Zabýváme se chovem skotu, slepic a prasat. V rostlinné výrobě se zaměřujeme na obiloviny, olejniny a krmiva.

4Návělek Vojtěch, MVDr. - veterinární ordinace

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Charkovská 1066, Olomouc

Veterinární ordinace nabízí komplexní veterinární péči pro malá zvířata. Dále zajišťujeme prevenci, vakcinaci, sono vyšetření, RTG, čištění zubů, čipování, tetování. Provádíme i chirurgické a gynekologické zákroky. Nabízíme terapii nádorových onemocnění a jejich chirurgická řešení.

5Rybářské centrum Olomouc- Daňhel Oldřich

4.7
★★★★★
★★★★★
(161)
Rejskova 133/5, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

U nás naleznete vše pro sladkovodní i mořský rybolov. Nabízíme navijáky, pruty, echoloty, stojany, hlásiče a bivaky, křesla, lehátka. Prodáváme sortiment značek Shimano, Okuma, Colmic, Mitchell, Milo, Humminbird, NASH, Sportex JRC a DOC, Exner, Solano.

6Grigárek Pavel

8. května 69 , Velká Bystřice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem zahrádkářských potřeb, ovocných stromků a chovatelských potřeb.

7Král Martin-Dobrá krmiva

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Čechova 109/5, Šternberk
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodej krmiv pro psy a kočky. Dále nabízíme steliva, antiparazitika, vitamínové přípravky, lososové oleje, obojky další chovatelské potřeby.

8Hlavíková Květoslava

4.5
★★★★★
★★★★★
(32)
Slatinice 302, Slatinice Bezdlužná

Nabízíme zahrádkářské, chovatelské a rybářské potřeby.

9AG.PreFarm, s.r.o.1 pobočka

Prodej pesticidů, hnojiv, osiv, zahrádkářských a chovatelských potřeb.

10KAMÍR a Co spol. s r. o. (pobočka Přáslavice)7 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Přáslavice 37, Přáslavice Bezdlužná

Prodáváme elektrické ohradníky - ohradník síťový, bateriový, kombi, lanka, dráty, isolátory, kůly a tyčky. Nabízíme střihací strojky na ovce, koně a skot, napáječky a koryta. Dojírny - poradenství, dodávky a servis. Jezdecké potřeby - vše pro koně.


Chovatelské potřeby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Chovatelské potřeby v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chovatelské potřeby najdete 65 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 59 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Olomouc.