Chovatelské potřeby – Hodonín

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1Kotce - Pavel Hanák

Bzenecká 855, Vracov Bezdlužná

Vyrábíme stavebnicové kotce pro psy, mříže do kotců i zateplené boudy pro psy. Používáme žárově zinkované kovové součásti Díly EXCLUSIVE jsou výrobně náročnější než díly STANDARD a nacházejí uplatnění jak při výrobě kotce svépomocí, tak při námi vyrobeném kotci na zakázku.

2KVATRO-EKOSTATEK, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Velká nad Veličkou…, Velká nad Veličkou Bezdlužná

Specializací naší farmy KVATRO-EKOSTATEK spol. s r.o. je chov a prodej koní, provoz jezdeckého klubu a také chov masného skotu. Snažíme se maximálně využít čistého prostředí a rozsáhlého prostoru.

3Kadubec Stanislav - POTŘEBY PRO ZAHRÁDKÁŘE A VINAŘE1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Veselská 902, Strážnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Široká nabídka zahrádkářských a chovatelských potřeb. Dále nabízíme nejen zahradní techniku, elektrické ruční nářadí, ale i potřeby pro vinaře a motoristy.

4Jarmen-Pro s.r.o.1 pobočka

Kynologické a chovatelské potřeby, elekktronické výcvikové pomůcky zn. DogTrace, výcvikové pomůcky Starmark, krmiva pro psy, kočky, hlodavce atd. Poradenství, výcvik psů, psí salón.

5Janas Jiří-chovatelské potřeby

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 430, Dubňany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej krmiva pro psy (granule, konzervy, mražené maso, pamlsky), krmivo pro kočky, ptáky, hlodavce, akvarijní a jezírkové ryby aj. Dále kosmetické prostředky pro psy a kočky, obojky, vodítka, postroje, hračky, steliva, pelechy, polštáře, misky, klece, přepravky, kočičí wc a mnoho dalšího.

6ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ, Základní organizace Hodonín

Český svaz chovatelů. Pořádání chovatelských burz. Prodej chovatelských potřeb, krmiv a výkup exotů. Koná se každou 1. neděli v měsíci v areálu bývalého vodního cvičiště v Hodoníně od 7 do 10 hod bez ohledu na svátky!

7Červenka Jan- Husse (pobočka Vracov)19 poboček

Nádražní 1583, Vracov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej supeprémiových švédských krmiv pro psy a kočky, krmiv pro koně. Nabízíme také chovatelské potřeby (pelíšky, antiparazitika, hračky pro psy a kočky, kosmetiku, potřeby pro výcvik psa, misky a barely pro psy, krmivo pro koně.

8Vašíček Miroslav - domácí potřeby1 pobočka

Provozujeme prodejnu domácích a železářských potřeb, dárkového zboží, bižuterie, drogerie i chovatelských a zahrádkářských potřeb.

9Komín Jan

Vyrábím kotce pro psy, kruhové krmicí ohrady pro koně i železné okrasné ploty.

10Němcová Denisa

Vyrábíme chovatelské potřeby pro psy v kolekcích Tlapka. Provozujeme velkoobchod.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Chovatelské potřeby v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chovatelské potřeby najdete 39 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 35 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Hodonín.