Auto – Vlčice okres Jeseník

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Vlčice.

1–10 firem z 89 nalezených Filtry

1KOMPOZITY MICHALÍK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
5.4 km Bernartice 354, Bernartice Bezdlužná

Výroba kompozitních dílů. Díly pro kolejová i motorová vozidla, stavební stroje a sanitární kontejnery a laminátových patic pro sloupy veřejného osvětlení.

3Klement Roman - čerpací stanice Žulová

5.4 km Hlavní 2313, Žulová
Dnes už má zavřeno

Čerpací stanice pohonných hmot. Prodej motorových olejů, maziv, mikrofiltrační techniky KLEENOIL, autopříslušenství i doplňků. Hydraulické oleje PANOLIN pro automobily, motocykly i stavební a lesnickou techniku nebo průmysl. Občerstvení.

4oil TEAM a.s. (pobočka Žulová)13 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
5.4 km Hlavní 2313, Žulová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby čerpací stanice pohonných hmot. Dále dovážíme a prodáváme motorové oleje, maziva, autopříslušenství a jiné doplňky.

5Roman Rudolf

5.6 km Bezručova 170, Žulová Bezdlužná

Roman Rudolf, se sídlem Bezručova 170, 790 65, Žulová, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Opravy…

6Agenas Team autoklub v AČR

5.7 km Smetanova 300, Javorník Bezdlužná

Agenas Team autoklub v AČR, se sídlem Smetanova 300, 790 70, Javorník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 51488, Městský soud v Praze. Právní forma Pobočný spolek. Založení v roce 2010. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj…

8Langerová Magdaléna

5.8 km Smetanova 298, Javorník Bezdlužná

Specializujeme se na prodej autodoplňků, pneumatik, nemrznoucích směsí, motorových olejů a zahradní a lesní techniky.

9Zelenka Ivan

6.0 km Nádražní 523, Javorník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy silničních vozidel.

10Jiří Štrajt

6.0 km 17. listopadu 457, Javorník Bezdlužná

Jiří Štrajt, se sídlem 17. listopadu 457, 790 70, Javorník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních…


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Auto v lokalitě Vlčice – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Vlčice.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Vlčice.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Vlčice.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Vlčice.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.