Auto – Bělá pod Pradědem okres Jeseník

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Bělá pod Pradědem.

1–10 firem z 96 nalezených Filtry

1D & R Plast, s. r. o.

2.2 km Domašov 129, Bělá pod Pradědem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou plastových výrobků pro nejrůznější účely. Například pro elektrotechnický, strojní nebo spotřební průmysl. Nabízíme díly pro elektromotory či automobily.

2Šťastný Miroslav - autoservis

2.2 km Bělá pod Pradědem,…, Bělá pod Pradědem,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Údržba a opravy motorových vozidel. Mechanické práce i servis motorů, převodovek, brzd a klimatizací.

3Jan Hauke

2.6 km Domašov 464, Bělá pod Pradědem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jan Hauke, se sídlem Domašov 464, 790 01, Bělá pod Pradědem, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Zdroj: výpis z dat…

4Veronika Arabaszová

Veronika Arabaszová, se sídlem Šumperská 155, 790 01, Jeseník-Bukovice, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

5Služby BPK, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
5.5 km Slunná 98, Jeseník, Bukovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby - BPK spol. s .r.o. Naše společnost se zabývá výkonem části státního odborného dozoru nad technickým stavem vozidel provozovaných na pozemních komunikacích v ČR. Námi provozované STK jsou pověřeno k výkonu této činnosti orgány státní správy.

6Eni Česká republika, s.r.o. - Agip (pobočka Jeseník, Bukovice)140 poboček

5.5 km Šumperská 434, Jeseník, Bukovice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Čerpací stanice. Pohonné hmoty Diesel, Natural 95 i LPG a automobilová maziva. Ruční mytí aut, automyčka, vysavač. Káva, nealkoholické nápoje a občerstvení. Motorové oleje, přípravky na okna a jiné zboží.

7MOL Česká republika, s.r.o. (pobočka Jeseník)127 poboček

5.5 km Šumperská 434, Jeseník, Bukovice
Otevřeno do 24:00

Čerpací stanice. Pohonné hmoty Diesel a Natural 95, automobilová maziva. Ruční mytí aut, automyčka, vysavače. Občerstvení. Motorové oleje, přípravky na okna a jiné.

9Kudr Radek - Karavany-Yes

Půjčovna karavanů i potřeb pro kempování.

10Kantořík Martin - autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
6.4 km Slezská 544/5, Jeseník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis. Opravy silničních vozidel a klimatizací i geometrii. Prodej náhradních dílů a pneumatik.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Auto v lokalitě Bělá pod Pradědem – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Bělá pod Pradědem.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Bělá pod Pradědem.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Bělá pod Pradědem.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Bělá pod Pradědem.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.