Auto – Hradec-Nová Ves okres Jeseník

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Hradec-Nová Ves.

1–10 firem z 97 nalezených Filtry

1Kotram s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
590 m Hradec-Nová Ves 82, Hradec-Nová Ves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej tepelné techniky. Olejová a horkovzdušná kamna, kotle i hořáky a palivové dříví. Pneuservis pro osobní a dodávkové automobily. Prodej i uskladnění pneumatik. Výměny olejů a filtrů u osobních i nákladních automobilů, opravy a výměny brzd, ložisek, tlumičů nebo výfuků. Ruční mytí vozidel.

2Šigut Petr - lakovna

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
1.6 km Písečná 122, Písečná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lakování automobilů a motocyklů, průmyslové lakování. Karosářské práce, prodej autodílů.

3AUTOMAX - servis, s.r.o.

1.6 km Písečná 122, Písečná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy a údržba osobních i nákladních automobilů.

4Autoklub Mikulovice, s.r.o.

3.1 km Nábřežní 119, Mikulovice
Dnes už má zavřeno

Autoklub Mikulovice, s.r.o., se sídlem Nábřežní 119, 790 84, Mikulovice, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 57903, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

5VW Brouk klub Jeseník

3.6 km Nádražní 337, Mikulovice Bezdlužná

VW Brouk klub Jeseník, se sídlem Nádražní 337, 790 84, Mikulovice, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 12856, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Spolek. Založení v roce 1998. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z…

6Čerpací stanice Mikulovice

3.7 km Nádražní, Mikulovice Bezdlužná

Čerpací stanice Mikulovice, se sídlem Nádražní, 790 84, Mikulovice, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Silniční motorová doprava - nákladní…

7Auto - Pneu Látal s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
4.0 km Mlýnská 310, Mikulovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sháníte kvalitní letní a zimní pneu? Potřebujete opravit defekt nebo připravit vozidlo na technickou kontrolu? Přijeďte do našeho autoservisu a pneuservisu. Poskytujeme servis osobních automobilů, dodávek a nákladních aut. Objednáme potřebné autodíly a pneumatiky. Provádíme opravy aut v co…

8ŠÍBL s.r.o. - pneuservis4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(35)
4.2 km V Zahradách 339, Mikulovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis, pneuservis. Údržba a servis motorových vozidel. Pneumatiky a náhradní díly pro osobní a nákladní automobily. Plnění klimatizací, geometrie vozidel i nákladní pneuservis.

9AUTO-SEDLÁK s.r.o.

4.6 km Polská 95, Česká Ves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

AUTO-SEDLÁK s.r.o., se sídlem Polská 95, 790 81, Česká Ves, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 40508, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2005. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…

10Sedlák Petr - autobazar Jeseník

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
4.6 km Polská 95, Česká Ves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dovoz a prodej ojetých automobilů. Výkup, platba protiúčtem, leasing a úvěr. Likvidace vozidel, pojištění. Autopůjčovna.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Auto v lokalitě Hradec-Nová Ves – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Hradec-Nová Ves.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Hradec-Nová Ves.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Hradec-Nová Ves.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Hradec-Nová Ves.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.