Autoservisy – Přerov

1–10 firem z 120 nalezených Filtry

1PP AUTOCENTRUM s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(154)
Tř. 1. máje 328, Hranice 1 Bezdlužná

Pneuservisy, autorizované díly pro vozy Škoda, kompletní záruční i pozáruční servis, lakýrnické práce, karosářské práce.

2PARAGAN s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(33)
Lipnická 351, Hranice IV-Drahotuše Bezdlužná

Přepravníky na koně, náhradní díly na přepravníky, nástavby valníkové, celohliníkové, pekařské, chladírenské a mrazírenské (KRESS) či speciální, prodejní stánky, tažná zařízení.

3Snášel Jan - Autoservis

Hranická 13, Hranice
Otevřeno od 8:15
Bezdlužná

Kompletní servis a opravy vozidel všech značek. Provádíme mechanické a diagnostické práce, karosářské i lakýrnické práce. Přestavujeme automobily na alternativní pohon LPG a CNG. Prodáváme originální i aftermarketové náhradní díly na evropské i asijské vozy.

4Auto - drei, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Hranická 472, Hranice IV-Drahotuše
Otevřeno od 7:00

AUTO-DREI, s.r.o. nabízí kompletní zajištění jeřábnických prací, opravy vozidel všech značek včetně karosářské a lakýrnické práce, počítačovou diagnostiku vozidel všech značek, laserové seřízení geometrie a celkový servis klimatizací ve vozidlech. Vedle uvedených činností provozuje AUTO-DREI rovněž…

5Václav Ličman-autoservis

Provádíme karosářské práce, servis klimatizací a diagnostika vozidel, mechanické práce, karosářské práce, opravy elektro.

6MOTOR expert s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 3169/90b, Přerov Bezdlužná

Společnost MOTOR EXPERT s.r.o. je firma, která je specialistou v oblasti STK a servisní techniky, autoservisu, pneuservisu, mytí vozidel či autoklimatizace. Dále nabízí semináře, kurzy a školení.

7ARP - mechanizace s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
K Moštěnici 265, Přerov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Společnost ARP - mechanizace s.r.o. nabízí služby autoservisu pro nákladní i osobní automobily, servis autoklimatizace, služby stanice technické kontroly, autoklempířské a autolakýrnické práce, prodej pneumatik a autodoplňků. Dále nabízí stěhovací služby a autojeřáby k zapůjčení.

8Švéda Michal - Autodíly Přerov

Pivovarská 89/1, Přerov
Otevřeno od 8:30

Firma nabízí prodej autodoplňků a autodílů (brzdové destičky a kotouče, tlumiče, pružiny pérovaní, výfuky, rozvodové, drážkové a klínové řemeny, vodící a napínací kladky řemenů), dále diagnostiku a servis vozidel. Je zde možná i příprava vozidel na STK.

9Horák Pavel - Servis Doma

Servis typu Hodinový manžel. Nabídka malířských, montérských, elektrikářských, tesařských, instalatérských, svářečských či zahradnických prací. Možnost servisu výpočetní techniky či oprav aut. Pracovní hodiny - dle telefonické dohody.

10KUROPATNICKÝ ALEŠ1 pobočka

Tovární 3038/7a, Přerov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

AP - AUTOSKLO-prodej - montáž - tónování. Nabízíme automobilová skla na všechny značky osobních, nákladních vozidel i autobusů.


Autoservisy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Autoservisy v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autoservisy najdete 120 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 108 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 36 firem v regionu Přerov.