Autoservisy – Opava

1–10 firem z 130 nalezených Filtry

1ELIT CZ, spol. s r.o. (pobočka Opava, Předměstí)34 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(174)
Krnovská 2958/110b, Opava, Předměstí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej a dodávka náhradních dílů na osobní, nákladní a užitkové automobily i motocykly. Ruční a speciální nářadí, nabíječky, startovací zdroje, testery i sloupové, nůžkové, jámové a malé dílenské zvedáky.

2Štěpán Hutník s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(40)
Budišovská 908, Vítkov
Otevřeno do 16:00

Nabídka skladovacích služeb. Provozujeme kamionovou dopravu, pneuservis a autoservis.

3RVR-agro a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(29)
Přerovecká 289, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dovoz, prodej, servis a repase japonských malotraktorů. Značek Kubota, Iseki, Yanmar, Satoh, Shibaura, Mitsubishi. Prodej i příslušenství a nářadí za malotraktory.

4Kubánek Daniel - autoservis, autodoprava

Firma nabízí opravy a servis osobních vozů, STK a emise, drobné elektrikářské práce, prohlídky vozů při koupi z bazaru, opravy a plnění klimatizací, diagnostikování závad a následné opravy motorů, montáž tažných zařízení a nově i pneuservisu. Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava do 3,5 tuny.

5Městský dopravní podnik Opava, a.s.

3.9
★★★★★
★★★★★
(26)
Bílovecká 1127/98, Opava
Otevřeno do 17:40

Dopravní podnik zabezpečuje městskou hromadnou dopravu v Opavě a okolí.

6Pneuservis Bárta Petr

Bílovecká 116/10, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma nabízí pneuservis osobních, dodávkových, nákladních a moto pneu včetně vyvažování, výměnu olejů, tlumičů, brzd. K dalším činnostem patří online prodej pneumatik, olejů, ocelových a ALU disků.

7Hoschnová Jarmila - Topcar Opava

4.3
★★★★★
★★★★★
(28)
třída Spojenců 2750…, Opava
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Naše firma Hoschnová Jarmila - Topcar Opava Vám nabízí služby autoservisu. Prodáváme a servisujeme čtyřkolky. Prodej náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla. Dále zajišťujeme opravy motorových vozidel, výměny oleje, opravy brzd, motory a další. Zabýváme se prodejem náhradních autodílů pro…

8JACAR AUTOSERVIS

Nabídka svářečských a soustružnických prací. Autoservis nabízí opravy automobilů, návěsů, přívěsů, servis vozů GAZELLE, HONKER, ARO, UAZ. Dále také nabídka služeb pneuservisu.

9Beneš Pavel- BENNCAR

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Markvartovická 1928…, Hlučín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provoz autovrakoviště a sběrného dvora (barevné kovy, železný šrot). Naše firma úspěšně působí na trhu již 10 let. Specializuje se na nákup a prodej nových i použitých náhradních dílů, především na vozy ŠKODA. Poskytujeme také široký sortiment náhradních dílů značky VW, AUDI a SEAT. Převážnou…

10PNEU OK - shop s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Markvartovická 1416…, Hlučín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídka služeb pneuservisu a autoservisu - prodej a montáž pneumatik, prodej hliníkových kol, plechových disků, kompletní mytí vozidel, montáž mechanického zabezpečení MisterLock, autoalarmů a příslušenství, geometrie, servis a plnění klimatizací, kompletní servis vozů všech značek včetně…


Autoservisy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Autoservisy v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autoservisy najdete 130 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 117 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 39 firem v regionu Opava.