Autoservisy – Prostějov

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1Fiala Daniel - Pneuservis Fiala

Březsko 67, Konice Bezdlužná Ověřená

Kompletně se vám postaráme o Váš automobil ať už potřebujete nové pneumatiky, disky či protektory. Provozujeme nákladní pneuservis a autoservis. Provádíme servisní prohlídky, geometrie kol, opravy autoskel, servis klimatizace, výměny výfuků a brzd a asistenční služby.

2Kočiřík Jindřich - AUTOOPRAVNA KOČIŘÍK

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Vrchlického 633, Konice
Dnes už má zavřeno

Provoz autoservisu a pneuservisu. Prodej náhradních dílů. Provádíme měření emisí a STK. Specializujeme se na diagnostiku vozidel, servis a montáž tažných zařízení, výměny olejů, výfuků, rozvodů, opravy brzd, podvozkové části vozidla nebo elektroinstalace a elektrických zařízení ve vozidle.

3Autopůjčovna HLEĎA s.r.o. - Petr Hledík

Drozdovice 1075/87, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autopůjčovna osobních vozidel pro firemní i soukromé účely. Možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu vozidla. Při dopravní nehodě poskytnutí vozidla zdarma po dobu opravy, kdy je možnost využití i odtahu a nafocení likvidátorem.

4AUTOELEKTRIKA - ANTONÍN COUFAL, MIROSLAV MELKA

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Partyzánská 3019/3, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším hlavním zaměřením jsou generální opravy a prodej startérů, alternátorů a elektrického zařízení motorových vozidel, zemědělských a stavebních strojů, manipulační i speciální techniky tuzemské i zahraniční výroby. Naše firma získala během let díky zkušenostem a poskytováním svých služeb dobré…

5Kratochvíl Vladimír AUTOELEKTRO SERVIS

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 98a, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozueme autoservis a pneuservis. Nabízíme servis a opravy motorových vozidel. prodáváme autobaterie Varta, Topla, Banner a Yuasa, také startéry a alternátory. Dále oleje Valvoline. a další doplňky.

6Ondrouch Pavel- autoservis

Bulharská 1476/1, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji autoservis, hlavní činností této firmy je servis a opravy motorových vozidel všech značek. Provádím kompletní přípravu vozidel na technickou prohlídku včetně opravy závad, dále výměnu olejů, filtrů, opravy brzd a řízení, opravy karoserií, servisní prohlídky, opravy tlumičů atd.

7Bronislav PAVLÍK - opravy a servis vozů všech značek

Západní 325/61…, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Opravy veškerých tuzemských i zahraničních automobilů za skvělé ceny. Servis je prováděn pomocí prvotřídního zařízení, přístrojů a nářadí, k čemuž je možné připočítat dlouholeté zkušenosti a know-how v daném oboru, podpořené navíc pravidelným vzděláváním a školeními.

8JT AUTO-PNEU SERVIS

Západní 1/75 Krasice, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Opravy osobních, dodávkových a nákladních vozidel do 8t, karosářské práce, příprava a provedení Stk+emisí, nástřiky podvozků.

9ADAMČÍK ELEKTRO, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Husovo nám. 4179/39A, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a opravy startérů, alternátorů všech typů a značek osobních, nákladních, užitkových automobilů, zemědělských a pracovních strojů.

10Autoservis a pneuservis - Valenta

Brněnská 4214/98, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis Prostějov vč. přípravy na STK. Auto pneu servis Valenta se zabývá opravou motorových vozidel všech značek. V našem autoservisu jako jedni z mála věnujeme čas nejen Vašemu autu, ale i výchově učňů ze zdejší střední odborné školy. A to vše pod dohledem nebo vedením zkušeného…


Autoservisy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Autoservisy v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autoservisy najdete 34 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 31 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Prostějov.