Autolakovny, lakování aut – Uherské Hradiště

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Kučera Tomáš - Prodej pneumatik

Nabízíme opravy karoserií a to včetně veteránů. Provozujeme pneuservis pro osobní a dodávkové vozidla. Prodáváme pneumatiky a disky, nabízíme i uskladnění pneumatik. Provádíme autoklempířské práce na vyrovnané a opravené části nanášíme antikorozní nátěry, lakování (smluvní lakovna) a také opravy…

2AUTOCENTRUM M.L.M, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Jiřího z Poděbrad…, Uherské Hradiště
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zajišťujeme rychlý servis osobních i dodávkových vozů a pneuservis. Dále se zabýváme karosářstvím, klimatizacemi, prodejem ojetých vozů, finančním leasingem a prodejem náhradních dílů. Díky komplexní nabídce služeb se zákazníkům dostane netradičního komfortu. Nemusí jezdit na opravu vozu, opravu…

3Petr Pražan- BAPR - čištění vozidel

4.4
★★★★★
★★★★★
(102)
Horní Valy 994, Uherský Brod
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zajistíme ruční mytí vozidel. Provádíme kompletní čištění interiérů a exteriérů vozidel suchou i mokrou cestou. Zajišťujeme tepování sedadel, čištění a regenerace plastů, mytí a konzervace motoru, broušení a leštění karosérie.

4Auto FS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vlčnovská 2344, Uherský Brod Bezdlužná

Nabízíme prodej náhradních dílů, příslušenství a doplňků na vozidla všech značek. Provozujeme služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme karosářské a lakýrnické práce, výměny olejů a čipování vozidel. Nabízíme čištění interiérů vozidel, renovace laku a světel i impregnace kůže.

5Agro Okluky, a.s. - Vysokozdvižné montážní a požární plošiny

Nivnická 839, Dolní Němčí
Otevřeno do 14:45
Bezdlužná

Zaměřujeme se na opravy vysokozdvižných montážních i požárních plošin a provádíme rekonstrukce a modernizace elektrického ovládání montážních plošin či revizní zkoušky a revize. Výroba a oprava hydraulických hadic.

6Šimoník Josef - opravy automobilů

Provádím opravy silničních vozidel. Zajišťuji klempířské, autolakýrnické i autoelektrikářské práce.

7Autoservis Kusák

4.6
★★★★★
★★★★★
(22)
Kunovice, Popovice 41 Bezdlužná

Naše firmy vznikla v roce 2000 a začínali jsme jak se říká od píky. Od roku 2000 se hodně změnilo a nyní jsme kvalitní autoservis, který nabízí kompletní portfolio služeb pro všechny zákazníky. Jsme schopni komplexně připravit auto na STK a samozřejmě STK i zařídit. Dále u nás naši zákazníci můžou…

8NEOSTAN, s.r.o.

Provádíme autolakýrnické práce a výrobu mobilních prodejních stánků.

9MANITECH Uherské Hradiště, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
Moravníky 1392, Uherské Hradiště,… Bezdlužná

Provozujeme servis automobilů značek Seat, Audi, Škoda a Volkswagen a jiné. Provádíme nástřik podvozků, lepení plastů a výměnu autoskel. Nabízíme karosářské, lakýrnické a mechanické práce, diagnostiku, opravy brzdových systémů a náprav. Prodej náhradních dílů a autodoplňků. Zajistíme odtah vozidel.

10Hrubý Čestmír

Provádíme lakování aut i částí karosérií.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Autolakovny, lakování aut v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autolakovny, lakování aut najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Uherské Hradiště.